Hlavička stránky

Plechové cedule

Plechové cedule patří mezi oblíbené dekorace i praktické označení, které se využívají v interiéru i exteriéru. Oproti plakátům nebo samolepkám jsou odolnější vůči vlhkosti, mechanickému opotřebení i UV záření, takže vydrží déle a zachovají si svůj vzhled. Hodí se proto nejen jako retro dekorace do bytů a kaváren, ale i jako směrové nebo informační prvky na veřejných místech. Na Zboží.cz můžete vybírat také z obrazů nebo třeba fototapet.

Jak ceduli pověsit?

  • Montážní otvory – Umožňují pevné připevnění cedulí šrouby či hřebíky. Jsou vhodné pro dlouhodobé umístění na stěnách, dveřích i venkovních plochách. Zajišťují stabilitu i v náročnějších podmínkách.

  • Závěsné – Bývají vybavené řetízkem nebo provázkem, díky čemuž je lze snadno přemístit. Vhodné jsou tam, kde dochází k častým změnám dekorací nebo k sezónnímu využití.

Oblíbené motivy pro inspiraci

  • Retro a vintage – Připomínají design z 50. či 60. let, často s reklamní grafikou nebo starými logy. Dodávají prostoru nostalgickou atmosféru a hodí se do interiérů ve starobylém či industriálním stylu.

  • Humorné – Obsahují vtipné nápisy nebo obrázky, které slouží jako odlehčený prvek domácnosti, kanceláře nebo dílny. Podtrhují osobitý styl majitele a působí jako originální dekorace.

  • Filmové a hudební – Zobrazují známé kapely, herce nebo filmové plakáty. Jsou oblíbené u fanoušků populární kultury a sběratelů. Fungují i jako sběratelský předmět.

  • Tematické (gastro, auto-moto, cestování) – Obsahují motivy jídel, nápojů, automobilů nebo známých měst. Často se používají v restauracích, garážích či barech. Zdůrazňují koníčky nebo prostředí, ve kterém jsou vystaveny.

Hlavní obsah stránky

Plechové cedule

Plechové cedule patří mezi oblíbené dekorace i praktické označení, které se využívají v interiéru i exteriéru. Oproti plakátům nebo samolepkám jsou odolnější vůči vlhkosti, mechanickému opotřebení i UV záření, takže vydrží déle a zachovají si svůj vzhled. Hodí se proto nejen jako retro dekorace do bytů a kaváren, ale i jako směrové nebo informační prvky na veřejných místech. Na Zboží.cz můžete vybírat také z obrazů nebo třeba fototapet.

Jak ceduli pověsit?

  • Montážní otvory – Umožňují pevné připevnění cedulí šrouby či hřebíky. Jsou vhodné pro dlouhodobé umístění na stěnách, dveřích i venkovních plochách. Zajišťují stabilitu i v náročnějších podmínkách.

  • Závěsné – Bývají vybavené řetízkem nebo provázkem, díky čemuž je lze snadno přemístit. Vhodné jsou tam, kde dochází k častým změnám dekorací nebo k sezónnímu využití.

Oblíbené motivy pro inspiraci

  • Retro a vintage – Připomínají design z 50. či 60. let, často s reklamní grafikou nebo starými logy. Dodávají prostoru nostalgickou atmosféru a hodí se do interiérů ve starobylém či industriálním stylu.

  • Humorné – Obsahují vtipné nápisy nebo obrázky, které slouží jako odlehčený prvek domácnosti, kanceláře nebo dílny. Podtrhují osobitý styl majitele a působí jako originální dekorace.

  • Filmové a hudební – Zobrazují známé kapely, herce nebo filmové plakáty. Jsou oblíbené u fanoušků populární kultury a sběratelů. Fungují i jako sběratelský předmět.

  • Tematické (gastro, auto-moto, cestování) – Obsahují motivy jídel, nápojů, automobilů nebo známých měst. Často se používají v restauracích, garážích či barech. Zdůrazňují koníčky nebo prostředí, ve kterém jsou vystaveny.

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Plechová cedule Vintage plechová cedule retro hudba | nástěnná dekorace, kovová cedule - 10 , 2PC-20x30cm

Vintage plechová cedule retro hudba | nástěnná dekorace, kovová cedule - 10 ,…

Chcete přidat stylový retro prvek do svého interiéru? Vintage plechová cedule je dokonalým doplňkem pro každého milovníka…

640 Kč

Dotekzenu.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule BAF Nástěnná VINTAGE kovová cedule Středomořský kostel. 20 x 30 cm

BAF Nástěnná VINTAGE kovová cedule Středomořský kostel. 20 x 30 cm

Nádherný venkovský kostel někde ve středomoří. Dekorace do interiéru i ven…

222 Kč

Smrky.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Clayre & Eef - Plechová cedule BARBER 6Y5178

Clayre & Eef - Plechová cedule BARBER 6Y5178

  • Výška 25 cm

Dekorativní zábavná béžová tabule s červeným a modrým textem, s obrázkem staromódních holičských holí (poutačů), nůžek a…

od 249 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Plechová cedule U.S. Navy plechová cedule

U.S. Navy plechová cedule

plechová cedule U.S. Navy, potisk U.S. Navy na přední straně, rozměr 15x30 cm…

290 Kč

Kingshop.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Vínová kovová cedule Cigars- 20*30 cm

Vínová kovová cedule Cigars- 20*30 cm

Vínová kovová cedule Cigars.…

81 Kč

LaHome.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Desperate Enterprises, Inc Motorcycles Parking Only - plechová cedule, 20x30 cm SP80003

Desperate Enterprises, Inc Motorcycles Parking Only - plechová cedule, 20x30 cm…

Plechová replika originální reklamní cedule s kvalitním potiskem, rovná. Rozměr 40 x 32 cm. Retro cedule je originální a…

350 Kč

Halvarssons.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Cedule Wi fi Free

Cedule Wi fi Free

  • Šířka 20 cm
  • Výška 30 cm

RETRO plechová cedule Wi fi Free rozmer : 30 x 20 cm materiál : plech s vytlačeným reliéfním povrchem - vysoce kvalitní tisk…

od 164 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Plechová cedule Plechová cedule | Dekorační tabule, Vintage plakát - 18 , 2PC-20x30cm

Plechová cedule | Dekorační tabule, Vintage plakát - 18 , 2PC-20x30cm

Hledáte jedinečný retro doplněk na stěnu? Dodejte svému interiéru osobitý styl s plechovou cedulí, která oživí každou…

640 Kč

Dotekzenu.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Plechová cedule | Dekorační tabule, Vintage plakát - 13 , 2PC-20x30cm

Plechová cedule | Dekorační tabule, Vintage plakát - 13 , 2PC-20x30cm

Hledáte jedinečný retro doplněk na stěnu? Dodejte svému interiéru osobitý styl s plechovou cedulí, která oživí každou…

640 Kč

Dotekzenu.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Plechová cedule | Dekorační tabule, Vintage plakát - 32 , 2PC-20x30cm

Plechová cedule | Dekorační tabule, Vintage plakát - 32 , 2PC-20x30cm

Hledáte jedinečný retro doplněk na stěnu? Dodejte svému interiéru osobitý styl s plechovou cedulí, která oživí každou…

640 Kč

Dotekzenu.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Vintage plechová cedule retro hudba | nástěnná dekorace, kovová cedule - 1 , 2PC-20x30cm

Vintage plechová cedule retro hudba | nástěnná dekorace, kovová cedule - 1 ,…

Chcete přidat stylový retro prvek do svého interiéru? Vintage plechová cedule je dokonalým doplňkem pro každého milovníka…

640 Kč

Dotekzenu.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Plechová cedule | Dekorační tabule, Vintage plakát - 22 , 2PC-20x30cm

Plechová cedule | Dekorační tabule, Vintage plakát - 22 , 2PC-20x30cm

Hledáte jedinečný retro doplněk na stěnu? Dodejte svému interiéru osobitý styl s plechovou cedulí, která oživí každou…

640 Kč

Dotekzenu.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Plechová cedule | Dekorační tabule, Vintage plakát - 20 , 2PC-20x30cm

Plechová cedule | Dekorační tabule, Vintage plakát - 20 , 2PC-20x30cm

Hledáte jedinečný retro doplněk na stěnu? Dodejte svému interiéru osobitý styl s plechovou cedulí, která oživí každou…

640 Kč

Dotekzenu.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Vintage plechová cedule retro hudba | nástěnná dekorace, kovová cedule - 8 , 2PC-20x30cm

Vintage plechová cedule retro hudba | nástěnná dekorace, kovová cedule - 8 ,…

Chcete přidat stylový retro prvek do svého interiéru? Vintage plechová cedule je dokonalým doplňkem pro každého milovníka…

640 Kč

Dotekzenu.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule BAF VINTAGE plechová cedule Dýně s květinou 30 X 20 cm.

BAF VINTAGE plechová cedule Dýně s květinou 30 X 20 cm.

Krásná podzimní dekorace. Vhodná do interiéru i ven…

222 Kč

Smrky.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule BAF Kovová cedule Toskánská ulička 30 x 20 cm

BAF Kovová cedule Toskánská ulička 30 x 20 cm

Kovová cedule Toskánská ulička 30 x 20 cm. Romantická dekorace do interiéru i na terasu ven…

222 Kč

Smrky.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule BAF Nástěnná kovová cedule Tady hlídám já. 20 x 30 cm

BAF Nástěnná kovová cedule Tady hlídám já. 20 x 30 cm

Pokud nechcete neustálé návštěvy, pak máme řešení. Možno umístit ven i do interiéru…

222 Kč

Smrky.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule BAF Kovová cedule Pozvání na drink 30 x 20 cm

BAF Kovová cedule Pozvání na drink 30 x 20 cm

Kovová cedule Pozvání na drink 30 x 20 cm. Vhodná do interiéru i ven…

222 Kč

Smrky.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule BAF RETRO plechová cedule 2D - HORKÁ KÁVA 30 X 20 cm

BAF RETRO plechová cedule 2D - HORKÁ KÁVA 30 X 20 cm

RETRO plechová cedule 2D - HORKÁ KÁVA 30 X 20 cm. Vhodná do interiéru i ven…

222 Kč

Smrky.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule BAF Kovová cedule Kachny. Našlapujte opatrně 30 x 20 cm

BAF Kovová cedule Kachny. Našlapujte opatrně 30 x 20 cm

Kovová cedule Našlapujte opatrně 30 x 20 cm. Nesmírně vtipná cedule, vhodná před dveře šéfa, do pergoly nebo všude tam kde…

222 Kč

Smrky.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule BAF Žirafa na hlavě 20 x 30 cm

BAF Žirafa na hlavě 20 x 30 cm

Vtipná kovová cedule - všechno je to na hlavu postavené :-)…

222 Kč

Smrky.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Zelená nástěnná kovová cedule Ice Cream - 25*1*33 cm

Zelená nástěnná kovová cedule Ice Cream - 25*1*33 cm

  • Výška 33 cm

Nástěnné cedule jsou dekorační prvek, kterým můžete svou stěnu "vyšperkovat" ke svému. Každému se bude hodit jiný dekor, tak…

od 254 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Plechová cedule Zelená nástěnná kovová cedule Coffee Time – 33x1x25 cm

Zelená nástěnná kovová cedule Coffee Time – 33x1x25 cm

  • Výška 25 cm

Zelená nástěnná kovová cedule Coffee Time – 33x1x25 cm od Clayre & Eef.…

od 254 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Plechová cedule Nástěnná kovová cedule Las Vegas - 25*1*33 cm

Nástěnná kovová cedule Las Vegas - 25*1*33 cm

  • Výška 33 cm

Nástěnné cedule jsou dekorační prvek, kterým můžete svou stěnu "vyšperkovat" ke svému. Každému se bude hodit jiný dekor, tak…

od 254 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Plechová cedule Nástěnná kovová cedule Free Beer Tomorrow – 30x1x30 cm

Nástěnná kovová cedule Free Beer Tomorrow – 30x1x30 cm

  • Výška 30 cm

Nástěnná kovová cedule Free Beer Tomorrow – 30x1x30 cm od Clayre & Eef.…

od 254 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Plechová cedule Zelená nástěnná kovová cedule Barber Shop – 33x1x25 cm

Zelená nástěnná kovová cedule Barber Shop – 33x1x25 cm

  • Výška 25 cm

Zelená nástěnná kovová cedule Barber Shop – 33x1x25 cm od Clayre & Eef.…

od 254 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Plechová cedule Černá závěsná kovová cedule ve tvaru kuchyňského válečku 50x14 cm

Černá závěsná kovová cedule ve tvaru kuchyňského válečku 50x14 cm

  • Výška 14 cm

Černá závěsná kovová cedule ve tvaru kuchyňského válečku 50x14 cm od Clayre & Eef.…

257 Kč

Alapointe.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Nástěnná dekorace Hnědá, Žlutá 40x1x20 cm – 40x1x20 cm

Nástěnná dekorace Hnědá, Žlutá 40x1x20 cm – 40x1x20 cm

  • Výška 20 cm

Nástěnná dekorace Hnědá, Žlutá 40x1x20 cm – 40x1x20 cm od Clayre & Eef.…

271 Kč

Alapointe.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Take It Easy cedule

Take It Easy cedule

plechová cedule Take It Easy, černá, potištěna, rozměr 30 x 30 cm…

340 Kč

Kingshop.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Nástěnná kovová cedule Liefste Mama - 13*15 cm

Nástěnná kovová cedule Liefste Mama - 13*15 cm

Nástěnná kovová cedule bude zajímavým doplňkem ve vašem interiéru. Bude i skvělým dárkem.…

82 Kč

LaHome.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Barevná kovová cedule FULL SERVICE GASOLINE s úmyslným odřením a patinou- 20*30 cm

Barevná kovová cedule FULL SERVICE GASOLINE s úmyslným odřením a patinou- 20*30 cm

Barevná kovová cedule FULL SERVICE GASOLINE s úmyslným odřením a patinou.…

92 Kč

LaHome.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Kovová středně velká retro cedule s jizdním kolem - 20*30 cm

Kovová středně velká retro cedule s jizdním kolem - 20*30 cm

Kovová středně velká retro cedule s jizdním kolem.…

92 Kč

LaHome.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Nástěnná kovová cedule Corsair - 20*30 cm

Nástěnná kovová cedule Corsair - 20*30 cm

Nástěnná kovová cedule Corsair rozbije všednost vaší zdi. Bude skvěle hodit do garáže, dílny nebo i do pracovny.…

93 Kč

LaHome.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Kovová nástěnná cedule Fire Truck - 30*20 cm

Kovová nástěnná cedule Fire Truck - 30*20 cm

Kovová nástěnná cedule Fire Truck bude milým dárkem pro každého milovníka hasičského sportu.…

95 Kč

LaHome.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Žlutá nástěnná kovová cedule Warning - 20*30 cm

Žlutá nástěnná kovová cedule Warning - 20*30 cm

Žlutá nástěnná kovová cedule Warning s úmyslným odřením.…

95 Kč

LaHome.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Nástěnná kovová cedule Eat Chocolate - 20*30 cm

Nástěnná kovová cedule Eat Chocolate - 20*30 cm

Nástěnná kovová cedule Eat Chocolate bude skvělým doplňkem vašeho interiéru například v kuchyni.…

99 Kč

LaHome.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Desperate Enterprises, Inc Indian - 1948 Chief - plechová cedule, 40x32 cm 2009

Desperate Enterprises, Inc Indian - 1948 Chief - plechová cedule, 40x32 cm 2009

Plechová replika originální reklamní cedule s kvalitním potiskem, rovná. Rozměr 40 x 32 cm. Retro cedule je originální a…

360 Kč

Halvarssons.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Desperate Enterprises, Inc Rt. 66 - Americas Road - plechová cedule, 40x32 cm 2104

Desperate Enterprises, Inc Rt. 66 - Americas Road - plechová cedule, 40x32 cm 2104

Plechová replika originální reklamní cedule s kvalitním potiskem, rovná. Rozměr 40 x 32 cm. Retro cedule je originální a…

360 Kč

Halvarssons.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Desperate Enterprises, Inc Ride Free - plechová retro cedule, 40x32 cm 1699

Desperate Enterprises, Inc Ride Free - plechová retro cedule, 40x32 cm 1699

Plechová replika originální reklamní cedule s kvalitním potiskem, rovná. Rozměr 40 x 32 cm. Retro cedule je originální a…

360 Kč

Halvarssons.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Desperate Enterprises, Inc COLT - We Don't Dial 911 - plechová cedule, 40x32 cm 1799

Desperate Enterprises, Inc COLT - We Don't Dial 911 - plechová cedule, 40x32 cm 1799

Plechová replika originální reklamní cedule s kvalitním potiskem, rovná. Rozměr 40 x 32 cm. Retro cedule je originální a…

360 Kč

Halvarssons.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Desperate Enterprises, Inc Legends - Motorhead Garage - plechová cedule, 40x32 cm 1628

Desperate Enterprises, Inc Legends - Motorhead Garage - plechová cedule, 40x32 cm…

Plechová replika originální reklamní cedule s kvalitním potiskem, rovná. Rozměr 40 x 32 cm. Retro cedule je originální a…

360 Kč

Halvarssons.cz

Zobrazit detail
Plechová cedule Cedule Paříž kolo eiffelova věž - Paris

Cedule Paříž kolo eiffelova věž - Paris

  • Šířka 20 cm
  • Výška 20 cm

RETRO plechová cedule Paříž kolo eiffelova věž - Paris rozmer : 30 x 20 cm materiál : plech s vysoce kvalitním tiskem (Může…

od 164 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Plechová cedule Cedule Welcome - To my home

Cedule Welcome - To my home

  • Šířka 20 cm
  • Výška 30 cm

RETRO plechová cedule Welcome - To my home rozmer : 30 x 20 cm materiál : plech s vytlačeným reliéfním povrchem - vysoce…

od 164 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Plechová cedule Cedule Dessert - Eat me Cupcake

Cedule Dessert - Eat me Cupcake

  • Šířka 20 cm
  • Výška 30 cm

RETRO plechová cedule Dessert - Eat me Cupcake rozmer : 30 x 20 cm materiál : plech s vytlačeným reliéfním povrchem - vysoce…

od 164 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Plechová cedule Cedule Warning

Cedule Warning

  • Šířka 20 cm
  • Výška 30 cm

RETRO plechová cedule Warning rozmer : 30 x 20 cm materiál : plech s vytlačeným reliéfním povrchem - vysoce kvalitní tisk…

od 164 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Plechová cedule Cedule Motorcycles - Whells Forever

Cedule Motorcycles - Whells Forever

  • Šířka 20 cm
  • Výška 20 cm

RETRO plechová cedule Motorcycles - Whells Forever rozmer : 30 x 20 cm materiál : plech s vysoce kvalitním tiskem…

od 164 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Plechová cedule Cedule Genuine Fruit juices

Cedule Genuine Fruit juices

  • Šířka 20 cm
  • Výška 20 cm

RETRO plechová cedule Genuine Fruit juices rozmer : 30 x 20 cm materiál : plech s vysoce kvalitním tiskem (Může a nemusí být…

od 164 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Plechová cedule Cedule Fishing - Paradise

Cedule Fishing - Paradise

  • Šířka 20 cm
  • Výška 20 cm

RETRO plechová cedule Fishing - Paradise rozmer : 30 x 20 cm materiál : plech s vysoce kvalitním tiskem specifikace: kovová…

od 164 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie