Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Alu kola CMS

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Alu kolo CMS C26 7,5x17 5x112 ET40 CB66,5 C26 757 40 82S GG

CMS C26 7,5x17 5x112 ET40 CB66,5 C26 757 40 82S GG

  • Šířka ráfku 7,5"
  • 5 děr
Doprava od 139 Kč
Osobní odběr od 20 Kč
4 620 Kč

PNEU OK

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C34 7,5x19 5x114,3 ET53.00 cbg schwarz glanz

CMS C34 7,5x19 5x114,3 ET53.00 cbg schwarz glanz

  • Šířka ráfku 7,5"
  • 5 děr
  • Průměr disku R19

CMS C34 7,5x19 5x114,3 ET53.00 cbg schwarz glanz spneumatiky.cz…

3 968 Kč

Alukola.com

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C26 7,5x17 5x112 ET47 CB66,5 C26 757 47 62S GG

CMS C26 7,5x17 5x112 ET47 CB66,5 C26 757 47 62S GG

  • Šířka ráfku 7,5"
  • 5 děr
Doprava od 139 Kč
Osobní odběr od 20 Kč
4 620 Kč

PNEU OK

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C26 7,5x17 5x112 ET36 CB66,5 C26 757 36 62S GG

CMS C26 7,5x17 5x112 ET36 CB66,5 C26 757 36 62S GG

  • Šířka ráfku 7,5"
  • 5 děr
Doprava od 139 Kč
Osobní odběr od 20 Kč
4 620 Kč

PNEU OK

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C23 8.0X20 5X112 ET43 MB66.5 RACING SILVER (wintertauglich) 8x20 5x112 ET43.00

CMS C23 8.0X20 5X112 ET43 MB66.5 RACING SILVER (wintertauglich) 8x20 5x112 ET43.00

  • Šířka ráfku 8"
  • 5 děr
  • Průměr disku R20

CMS C23 8.0X20 5X112 ET43 MB66.5 RACING SILVER (wintertauglich) 8x20 5x112 ET43.00 alukola.com…

od 4 622 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Alu kolo CMS C24 7x17 5x108 ET45 CB63,4 C24 707 45 56 CS

CMS C24 7x17 5x108 ET45 CB63,4 C24 707 45 56 CS

  • Šířka ráfku 7"
  • 5 děr
Doprava od 139 Kč
Osobní odběr od 20 Kč
4 630 Kč

PNEU OK

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C30 7x17 5x108 ET42 CB65,1 C30 707 42 13 CBG

CMS C30 7x17 5x108 ET42 CB65,1 C30 707 42 13 CBG

  • Šířka ráfku 7"
  • 5 děr
Doprava od 139 Kč
Osobní odběr od 20 Kč
4 630 Kč

PNEU OK

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C34 7,5x19 5x108 ET42.00 cbg schwarz glanz

CMS C34 7,5x19 5x108 ET42.00 cbg schwarz glanz

  • Šířka ráfku 7,5"
  • 5 děr
  • Průměr disku R19

CMS C34 7,5x19 5x108 ET42.00 cbg schwarz glanz spneumatiky.cz…

3 968 Kč

Alukola.com

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C25 7x17 4x108 ET32.00 mb schwarz matt

CMS C25 7x17 4x108 ET32.00 mb schwarz matt

  • Šířka ráfku 7"
  • Průměr disku R17
  • 4 díry

CMS C25 7x17 4x108 ET32.00 mb schwarz matt spneumatiky.cz…

3 969 Kč

Alukola.com

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C25 7x17 5x108 ET48.00 mb schwarz matt

CMS C25 7x17 5x108 ET48.00 mb schwarz matt

  • Šířka ráfku 7"
  • 5 děr
  • Průměr disku R17

CMS C25 7x17 5x108 ET48.00 mb schwarz matt spneumatiky.cz…

3 969 Kč

Alukola.com

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C32 AERO 7,5x19 5x108 ET50.00 db diamant schwarz glanz

CMS C32 AERO 7,5x19 5x108 ET50.00 db diamant schwarz glanz

  • Šířka ráfku 7,5"
  • 5 děr
  • Průměr disku R19

CMS C32 AERO 7,5x19 5x108 ET50.00 db diamant schwarz glanz spneumatiky.cz…

3 970 Kč

Alukola.com

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C25 7,5x18 5x114,3 ET37.00 drb diamant horn schwarz

CMS C25 7,5x18 5x114,3 ET37.00 drb diamant horn schwarz

  • Šířka ráfku 7,5"
  • 5 děr
  • Průměr disku R18

CMS C25 7,5x18 5x114,3 ET37.00 drb diamant horn schwarz spneumatiky.cz…

3 972 Kč

Alukola.com

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C34 7,5x19 5x114,3 ET51.00 cbg schwarz glanz

CMS C34 7,5x19 5x114,3 ET51.00 cbg schwarz glanz

  • Šířka ráfku 7,5"
  • 5 děr
  • Průměr disku R19

CMS C34 7,5x19 5x114,3 ET51.00 cbg schwarz glanz alukola.com…

3 976 Kč

Alukola.com

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C34 7,5x19 5x112 ET48.00 cbg schwarz glanz

CMS C34 7,5x19 5x112 ET48.00 cbg schwarz glanz

  • Šířka ráfku 7,5"
  • 5 děr
  • Průměr disku R19

CMS C34 7,5x19 5x112 ET48.00 cbg schwarz glanz spneumatiky.cz…

3 976 Kč

Alukola.com

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C23 7,5x17 5x114,3 ET48 CB67,1 C23 757 48 10 SR

CMS C23 7,5x17 5x114,3 ET48 CB67,1 C23 757 48 10 SR

  • Šířka ráfku 7,5"
  • 5 děr
Doprava od 139 Kč
Osobní odběr od 20 Kč
4 630 Kč

PNEU OK

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C23 7x17 4x108 ET32 CB65,1 C23 707 32 35 SR

CMS C23 7x17 4x108 ET32 CB65,1 C23 707 32 35 SR

  • Šířka ráfku 7"
Doprava od 139 Kč
Osobní odběr od 20 Kč
4 630 Kč

PNEU OK

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C24 7x17 4x108 ET32 CB65,1 C24 707 32 35 CS

CMS C24 7x17 4x108 ET32 CB65,1 C24 707 32 35 CS

  • Šířka ráfku 7"
Doprava od 139 Kč
Osobní odběr od 20 Kč
4 630 Kč

PNEU OK

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C24 7x17 5x100 ET40 CB57,1 C24 707 40 53S CS

CMS C24 7x17 5x100 ET40 CB57,1 C24 707 40 53S CS

  • Šířka ráfku 7"
  • 5 děr
Doprava od 139 Kč
Osobní odběr od 20 Kč
4 630 Kč

PNEU OK

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C28 7x17 5x114,3 ET50 CB67,1 C28 707 50 10 SR

CMS C28 7x17 5x114,3 ET50 CB67,1 C28 707 50 10 SR

  • Šířka ráfku 7"
  • 5 děr
Doprava od 139 Kč
Osobní odběr od 20 Kč
4 630 Kč

PNEU OK

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C23 7x17 5x108 ET42 CB65,1 C23 707 42 13 SR

CMS C23 7x17 5x108 ET42 CB65,1 C23 707 42 13 SR

  • Šířka ráfku 7"
  • 5 děr
Doprava od 139 Kč
Osobní odběr od 20 Kč
4 630 Kč

PNEU OK

Zobrazit detail
Alu kolo CMS Alu Kola CMS C35 8x18 6x139.7 ET53 Diamond Black Gloss 92.4

CMS Alu Kola CMS C35 8x18 6x139.7 ET53 Diamond Black Gloss 92.4

  • Šířka ráfku 8"
  • Průměr disku R18

Upozornění při převzetí zásilky:Při převzetí zásilky od kurýra zboží důkladně zkontrolujte. Pokud zjistíte jakékoliv, i…

od 4 633 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Alu kolo Alu kola CMS C27 cbg - černé 7x18" 5x114,3 ET45 60,1

Alu kola CMS C27 cbg - černé 7x18" 5x114,3 ET45 60,1

  • Šířka ráfku 7"
  • 5 děr
  • Středový otvor 60,1 mm
  • Průměr disku R18

Alu kola CMS C27 cbg - černé 7x18" 5x114,3 ET45 60,1…

Doprava od 139 Kč
Osobní odběr od 20 Kč
od 4 638 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Alu kolo CMS C39 7,5x19 5x112 ET48.00 cbg schwarz glanz

CMS C39 7,5x19 5x112 ET48.00 cbg schwarz glanz

  • Šířka ráfku 7,5"
  • 5 děr
  • Průměr disku R19

CMS C39 7,5x19 5x112 ET48.00 cbg schwarz glanz spneumatiky.cz…

3 976 Kč

Alukola.com

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C39 7,5x19 5x112 ET40.00 cbg schwarz glanz

CMS C39 7,5x19 5x112 ET40.00 cbg schwarz glanz

  • Šířka ráfku 7,5"
  • 5 děr
  • Průměr disku R19

CMS C39 7,5x19 5x112 ET40.00 cbg schwarz glanz spneumatiky.cz…

3 976 Kč

Alukola.com

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C34 7,5x19 5x114,3 ET45.00 cbg schwarz glanz

CMS C34 7,5x19 5x114,3 ET45.00 cbg schwarz glanz

  • Šířka ráfku 7,5"
  • 5 děr
  • Průměr disku R19

CMS C34 7,5x19 5x114,3 ET45.00 cbg schwarz glanz spneumatiky.cz…

3 976 Kč

Alukola.com

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C23 8x18 5x112 ET38.00 sr racing silber

CMS C23 8x18 5x112 ET38.00 sr racing silber

  • Šířka ráfku 8"
  • 5 děr
  • Průměr disku R18

CMS C23 8x18 5x112 ET38.00 sr racing silber spneumatiky.cz…

3 981 Kč

Alukola.com

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C27 7,5x18 5x112 ET48.00 gg titan glanz

CMS C27 7,5x18 5x112 ET48.00 gg titan glanz

  • Šířka ráfku 7,5"
  • 5 děr
  • Průměr disku R18

CMS C27 7,5x18 5x112 ET48.00 gg titan glanz spneumatiky.cz…

3 982 Kč

Alukola.com

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C28 7,5x18 5x114,3 ET37.00 db diamant schwarz

CMS C28 7,5x18 5x114,3 ET37.00 db diamant schwarz

  • Šířka ráfku 7,5"
  • 5 děr
  • Průměr disku R18

CMS C28 7,5x18 5x114,3 ET37.00 db diamant schwarz spneumatiky.cz…

3 986 Kč

Alukola.com

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C28 7,5x18 5x108 ET48.00 db diamant schwarz

CMS C28 7,5x18 5x108 ET48.00 db diamant schwarz

  • Šířka ráfku 7,5"
  • 5 děr
  • Průměr disku R18

CMS C28 7,5x18 5x108 ET48.00 db diamant schwarz spneumatiky.cz…

3 986 Kč

Alukola.com

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C28 7,5x18 5x100 ET40.00 db diamant schwarz

CMS C28 7,5x18 5x100 ET40.00 db diamant schwarz

  • Šířka ráfku 7,5"
  • 5 děr
  • Průměr disku R18

CMS C28 7,5x18 5x100 ET40.00 db diamant schwarz spneumatiky.cz…

3 986 Kč

Alukola.com

Zobrazit detail
Alu kolo CMS Alu Kola CMS C37 8x19 5x112 ET39 Diamond Black Copper 66.5

CMS Alu Kola CMS C37 8x19 5x112 ET39 Diamond Black Copper 66.5

1
  • Šířka ráfku 8"
  • 5 děr

Upozornění při převzetí zásilky:Při převzetí zásilky od kurýra zboží důkladně zkontrolujte. Pokud zjistíte jakékoliv, i…

od 4 639 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Alu kolo CMS C21 7x16 5x114,3 ET45 CB67,1 C21 706 45 10 DMB

CMS C21 7x16 5x114,3 ET45 CB67,1 C21 706 45 10 DMB

  • Průměr disku R16
  • Šířka ráfku 7"
  • 5 děr
Doprava od 139 Kč
Osobní odběr od 20 Kč
4 640 Kč

PNEU OK

Zobrazit detail
Alu kolo Alu kola CMS C22 silver - stříbrné 7,5x17" 5x108 ET44 65,1

Alu kola CMS C22 silver - stříbrné 7,5x17" 5x108 ET44 65,1

  • Šířka ráfku 7,5"
  • Středový otvor 65,1 mm
  • 5 děr

Alu kola CMS C22 jsou velmi atraktivní kola s modelním a dravým vzhledem. Jednoduchá propracovanost a stylové paprsky působí…

od 4 643 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Alu kolo CMS C24 7x17 4x108 ET32 CB65,1 C24 707 32 35 CBG

CMS C24 7x17 4x108 ET32 CB65,1 C24 707 32 35 CBG

  • Šířka ráfku 7"
Doprava od 139 Kč
Osobní odběr od 20 Kč
4 650 Kč

PNEU OK

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C24 7x17 5x112 ET40 CB57,1 C24 707 40 60S CBG

CMS C24 7x17 5x112 ET40 CB57,1 C24 707 40 60S CBG

  • Šířka ráfku 7"
  • 5 děr
Doprava od 139 Kč
Osobní odběr od 20 Kč
4 650 Kč

PNEU OK

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C24 7x17 5x115 ET44 CB70,2 C24 707 44 70 CBG

CMS C24 7x17 5x115 ET44 CB70,2 C24 707 44 70 CBG

  • Šířka ráfku 7"
  • 5 děr
Doprava od 139 Kč
Osobní odběr od 20 Kč
4 650 Kč

PNEU OK

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C24 7x17 5x114,3 ET50 CB67,2 C24 707 50 10 CBG

CMS C24 7x17 5x114,3 ET50 CB67,2 C24 707 50 10 CBG

  • Šířka ráfku 7"
  • 5 děr
Doprava od 139 Kč
Osobní odběr od 20 Kč
4 650 Kč

PNEU OK

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C24 7x17 5x108 ET50 CB63,4 C24 707 50 56 CBG

CMS C24 7x17 5x108 ET50 CB63,4 C24 707 50 56 CBG

  • Šířka ráfku 7"
  • 5 děr
Doprava od 139 Kč
Osobní odběr od 20 Kč
4 650 Kč

PNEU OK

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C28 7,5x18 5x108 ET51.00 db diamant schwarz

CMS C28 7,5x18 5x108 ET51.00 db diamant schwarz

  • Šířka ráfku 7,5"
  • 5 děr
  • Průměr disku R18

CMS C28 7,5x18 5x108 ET51.00 db diamant schwarz spneumatiky.cz…

3 986 Kč

Alukola.com

Zobrazit detail
Alu kolo CMS 6,50x17,00 5x100,00 ET:39,00 C39 CMS CBG 6,5x17 5x100 ET39.00

CMS 6,50x17,00 5x100,00 ET:39,00 C39 CMS CBG 6,5x17 5x100 ET39.00

  • Šířka ráfku 6,5"
  • 5 děr
  • Průměr disku R17

CMS 6,50x17,00 5x100,00 ET:39,00 C39 CMS CBG 6,5x17 5x100 ET39.00 alukola.com…

3 987 Kč

Alukola.com

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C32 AERO 7x18 5x108 ET50.00 db diamant schwarz glanz

CMS C32 AERO 7x18 5x108 ET50.00 db diamant schwarz glanz

  • Šířka ráfku 7"
  • 5 děr
  • Průměr disku R18

CMS C32 AERO 7x18 5x108 ET50.00 db diamant schwarz glanz spneumatiky.cz…

3 992 Kč

Alukola.com

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C29 AERO 8,5x19 5x112 ET42.00 drb diamant horn schwarz glanz

CMS C29 AERO 8,5x19 5x112 ET42.00 drb diamant horn schwarz glanz

  • Šířka ráfku 8,5"
  • 5 děr
  • Průměr disku R19

CMS C29 AERO 8,5x19 5x112 ET42.00 drb diamant horn schwarz glanz spneumatiky.cz…

3 993 Kč

Alukola.com

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C28 7,5x19 5x114,3 ET40.00 cbg schwarz glanz

CMS C28 7,5x19 5x114,3 ET40.00 cbg schwarz glanz

  • Šířka ráfku 7,5"
  • 5 děr
  • Průměr disku R19

CMS C28 7,5x19 5x114,3 ET40.00 cbg schwarz glanz spneumatiky.cz…

4 004 Kč

Alukola.com

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C29 AERO 8,5x19 5x108 ET45.00 drb diamant horn schwarz glanz

CMS C29 AERO 8,5x19 5x108 ET45.00 drb diamant horn schwarz glanz

  • Šířka ráfku 8,5"
  • 5 děr
  • Průměr disku R19

CMS C29 AERO 8,5x19 5x108 ET45.00 drb diamant horn schwarz glanz spneumatiky.cz…

4 004 Kč

Alukola.com

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C23 8x18 5x112 ET48.00 sr racing silber

CMS C23 8x18 5x112 ET48.00 sr racing silber

  • Šířka ráfku 8"
  • 5 děr
  • Průměr disku R18

CMS C23 8x18 5x112 ET48.00 sr racing silber alukola.com…

4 004 Kč

Alukola.com

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C28 7,5x19 5x112 ET48.00 sr racing silber

CMS C28 7,5x19 5x112 ET48.00 sr racing silber

  • Šířka ráfku 7,5"
  • 5 děr
  • Průměr disku R19

CMS C28 7,5x19 5x112 ET48.00 sr racing silber spneumatiky.cz…

4 004 Kč

Alukola.com

Zobrazit detail
Alu kolo CMS C24 7x17 5x108 ET48 CB65,1 C24 707 48 13 CBG

CMS C24 7x17 5x108 ET48 CB65,1 C24 707 48 13 CBG

  • Šířka ráfku 7"
  • 5 děr
Doprava od 139 Kč
Osobní odběr od 20 Kč
4 650 Kč

PNEU OK

Zobrazit detail
Alu kolo CMS B1 7,5x17 5x120 ET37 CB72,6 B1 757 37 16S SR

CMS B1 7,5x17 5x120 ET37 CB72,6 B1 757 37 16S SR

  • Šířka ráfku 7,5"
  • 5 děr
Doprava od 139 Kč
Osobní odběr od 20 Kč
4 650 Kč

PNEU OK

Zobrazit detail
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie