Hlavní obsah stránky

ZOOM R24

  • ZOOM R24
  • ZOOM R24
  • ZOOM R24
ZOOM R24

Multistopový 24-bitový rekordér s možnost nahrávání až 8 stop najednou, 150 vestavěných DSP efektů, 390 patchů, použití jako ovladač pro hlavní funkce DAW softwaru, možnost synchronizace se stejným nebo jiným efektem, vbudované vysokocitlivým stereo mikrofony, podpora karet až do 32GB, 8x mikrofonní/linkový vstup, Phantom. napájení, 8x COMP EQ efekt, 24-hlasový Sampler, el.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuZOOM

Popis

Multistopový 24-bitový rekordér s možnost nahrávání až 8 stop najednou, 150 vestavěných DSP efektů, 390 patchů, použití jako ovladač pro hlavní funkce DAW softwaru, možnost synchronizace se stejným nebo jiným efektem, vbudované vysokocitlivým stereo mikrofony, podpora karet až do 32GB, 8x mikrofonní/linkový vstup, Phantom. napájení, 8x COMP EQ efekt, 24-hlasový Sampler, el. bubeník, ladička/metronom, USB, software Cubase Le a adaptér součástí.

Parametry

Produktové čísloZOOM R24

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Audio rekordéry ZOOM