Hlavní obsah stránky

Zeppelin 7624-5

  • hodinky Zeppelin 7624-5
hodinky Zeppelin 7624-5

Pánské hodinky Zeppelin LZ 126 Los Angeles 7624-5 jsou elegantní kousek s klasickým až dobovým desginem, který zaujme nejednoho nenáročného muže. Hodinky kombinují ocelové pouzdro s kvalitním koženým řemínkem, který má tmavě hnědou barvu a disponuje světlým prošitím.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuZeppelin

Popis

Pánské hodinky Zeppelin LZ 126 Los Angeles 7624-5 jsou elegantní kousek s klasickým až dobovým desginem, který zaujme nejednoho nenáročného muže. Hodinky kombinují ocelové pouzdro s kvalitním koženým řemínkem, který má tmavě hnědou barvu a disponuje světlým prošitím. Dominantou je velice přehledný ciferník béžové barvy, na kterém vyniká barevná tachymetrická stupnice, dále pak černé arabské číslice a ručičky. Disponují třemi subciferníky, které zobrazují chod chronografu. Tento kousek je vhodným módním doplňkem do společnosti či na pracovní setkání.

Parametry

Určení hodinekpánské
Typ hodinekanalogové
Typ sklíčkaminerální
Barvahnědá
Typ řemínkukůže
Typ strojkumechanické automat

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Hodinky Zeppelin

Všechny hodinky Zeppelin