Hlavní obsah stránky

Zeměmoří 3 - Nejvzdálenější pobřeží

  • kniha Zeměmoří 3 - Nejvzdálenější pobřeží
  • kniha Zeměmoří 3 - Nejvzdálenější pobřeží
kniha Zeměmoří 3 - Nejvzdálenější pobřeží

V Nejvzdálenějším pobřeží, třetím pokračování cyklu ze Zeměmoří, vyjíždí čaroděj Ged opět na cesty, doprovázen mladičkým princem Arrenem, neboť v Zeměmoří se děje něco podivného – kouzla přestávají působit, pramínky čarodějné moci vysychají, lidé ztrácejí své dovednosti a na mnoha ostrovech propuká násilí. Oběma hrdinům nezbývá než podniknout nebezpečnou a strastiplnou pouť do země mrtvých… Citace Když se sehnul, aby Geda zvedl, drak napřáhl mohutnou šupinatou pařátu a téměř se ho dotkl.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

V Nejvzdálenějším pobřeží, třetím pokračování cyklu ze Zeměmoří, vyjíždí čaroděj Ged opět na cesty, doprovázen mladičkým princem Arrenem, neboť v Zeměmoří se děje něco podivného – kouzla přestávají působit, pramínky čarodějné moci vysychají, lidé ztrácejí své dovednosti a na mnoha ostrovech propuká násilí. Oběma hrdinům nezbývá než podniknout nebezpečnou a strastiplnou pouť do země mrtvých… Citace Když se sehnul, aby Geda zvedl, drak napřáhl mohutnou

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2003
Fantasyano
Produktové číslo80-7254-340-7
Počet stran226
Vazbabrožovaná / lepená
Sci-fiano

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky