Hlavní obsah stránky

Zavlažovač Gardena, průsakový - délka 15 m

  • Zavlažovač Gardena, průsakový - délka 15 m
  • Zavlažovač Gardena, průsakový - délka 15 m
Zavlažovač Gardena, průsakový - délka 15 m

GARDENA Průsakový zavlažovač, délka 15 m 1969-29   Průsakový zavlažovač od společnosti GARDENA je obzvláště vhodný pro cílené zavlažování řádků rostlin s úsporou vody, protože plní svou funkci i při nízkém tlaku. Umožňuje připojení pomocí všech šroubení systému Original GARDENA a pomocí ventilu pro úpravu rychlosti a tlaku průtoku vody.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGARDENA

Popis

GARDENA Průsakový zavlažovač, délka 15 m 1969-29   Průsakový zavlažovač od společnosti GARDENA je obzvláště vhodný pro cílené zavlažování řádků rostlin s úsporou vody, protože plní svou funkci i při nízkém tlaku. Umožňuje připojení pomocí všech šroubení systému Original GARDENA a pomocí ventilu pro úpravu rychlosti a tlaku průtoku vody. Průsakový zavlažovač má délku 15 m. Lze ho zkrátit nebo prodloužit prostřednictvím jednoduchého připojení až na 30 m. Pro zavlažování řádků rostlin s úsporou vody.

Parametry

Produktové číslo1969-20

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Zavlažovače GARDENA

Všechny zavlažovače GARDENA