Hlavní obsah stránky

Zápisník - Grolier, ultra 180x230

Zápisník Zápisník - Grolier, ultra 180x230

Vzhľad série Grolier Ornamentali je inšpirovaný jednou z posledných prác Jeana Groliera, ktorú charakterizuje pozlátená hnedá koža s ornamentom z jednoduchých línií a kvetinových vzorov so šesťcípou hviezdou v strede. Zápisník je vyrábaný ručne v tvrdej väzbe so zatváraním na magnetickú sponu a s textilnými záložkami.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHartley & Marks Publishers

Popis

Vzhľad série Grolier Ornamentali je inšpirovaný jednou z posledných prác Jeana Groliera, ktorú charakterizuje pozlátená hnedá koža s ornamentom z jednoduchých línií a kvetinových vzorov so šesťcípou hviezdou v strede. Zápisník je vyrábaný ručne v tvrdej väzbe so zatváraním na magnetickú sponu a s textilnými záložkami. Na konci zápisníka nájdete vrecko na vizitky, papiere či dokumenty. Značka Paperblanks to je kvalita, elegancia, štýl i luxus. Jean Grolier

Parametry

Počet stran144
Produktové číslo978-1-4397-1595-6

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Zápisníky Hartley & Marks Publishers

Všechny zápisníky Hartley & Marks Publishers