Hlavní obsah stránky

Základy anatomie 4a: Centrální nervový systém - Miloš Grim, Rastislav Druga

  • učebnice Základy anatomie 4a: Centrální nervový systém - Miloš Grim, Rastislav Druga
učebnice Základy anatomie 4a: Centrální nervový systém - Miloš Grim, Rastislav Druga

Učebnice je určena především pregraduálním studentům lékařství, ale může sloužit i studentům bakalářských směrů a pro osvěžení vědomostí i postgraduálním studentům neurovědních oborů a mladým neurologům. Popis centrálního nervového systému zachovává tradiční přístup a členění - jednotlivé struktury jsou popisovány jako součásti větších celků (mícha, mozkový kmen, diencephalon, hemisféra).

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGalén

Popis

Učebnice je určena především pregraduálním studentům lékařství, ale může sloužit i studentům bakalářských směrů a pro osvěžení vědomostí i postgraduálním studentům neurovědních oborů a mladým neurologům. Popis centrálního nervového systému zachovává tradiční přístup a členění - jednotlivé struktury jsou popisovány jako součásti větších celků (mícha, mozkový kmen, diencephalon, hemisféra). Důvodem tohoto přístupu je skutečnost, že neurologická diagnostika

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2014
Počet stran220
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Medicína a zdravotnictví Galén

Všechny medicína a zdravotnictví Galén