Hlavní obsah stránky

XtendLan XL-UCAME07

  • XtendLan XL-UCAME07
XtendLan XL-UCAME07

XtendLan XL-UCAME07 je ideální zařízení, pokud se potřebujete podívat do nějakého malého prostoru, pro samovyšetření dutiny ústní, detailní prohlížení tištěných spojů, hledání a vytahování zapadlých předmětů, průzkum trubek a jiných těžko přístupných míst. Stačí ji připojit k mobilnímu telefonu nebo PC.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuXtendLan

Popis

XtendLan XL-UCAME07 je ideální zařízení, pokud se potřebujete podívat do nějakého malého prostoru, pro samovyšetření dutiny ústní, detailní prohlížení tištěných spojů, hledání a vytahování zapadlých předmětů, průzkum trubek a jiných těžko přístupných míst. Stačí ji připojit k mobilnímu telefonu nebo PC. Kamera je vodotěsná dle IP67 a má regulovatelný LED přísvit. Tlačítko na kabelu slouží k pořizování fotografií. Vhodný je pro Android Smartphone a Windows PC. Rozlišení je 640 x 480 při 30 fps. Průměr hlavy odpovídá 7 mm. Délka přívodu je 1 m.

Parametry

Typ čidlas kamerou
Produktové čísloXL-UCAME07

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky