Hlavní obsah stránky

Xiaomi Mi Tv Box S EU

  • multimediální centrum Xiaomi Mi Tv Box S EU
multimediální centrum Xiaomi Mi Tv Box S EU

Streamovací přehrávač Mi Tv Box S od značky Xiaomi vám zprostředkuje cestu do světa zábavy. Šikovné zařízení podporující mimo jiné 4K rozlišení nebo vysokou kvalitu zvuku je možné využít ke sledování svého oblíbeného obsahu, využití široké nabídky aplikací, umožňuje zrcadlení obsahu na další zařízení a díky chytrému asistentovi ho lze ovládat i hlasem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuXiaomi

Popis

Streamovací přehrávač Mi Tv Box S od značky Xiaomi vám zprostředkuje cestu do světa zábavy. Šikovné zařízení podporující mimo jiné 4K rozlišení nebo vysokou kvalitu zvuku je možné využít ke sledování svého oblíbeného obsahu, využití široké nabídky aplikací, umožňuje zrcadlení obsahu na další zařízení a díky chytrému asistentovi ho lze ovládat i hlasem. Součástí je anglická zástrčka.

Klíčové vlastnosti

  • 4K Ultra HD
  • Android 8.1 Oreo
  • 2 GB operační paměti + 8 GB úložiště
  • kabelové i Wi-Fi připojení
  • Dolby Digital Plus a DTS

Multimediální centrum Xiaomi Mi Tv Box S

Mi Box S používá operační systém Android 8.1, který je snadný na ovládání, podporuje hlasové vyhledávání a Chromecast. Přináší tak virtuální svět, který si užije celá rodina. Je kompatibilní s

Parametry

Operační systémAndroid 8.1
WiFiano
Podpora .MKVano
Produktové čísloPFJ4086EU
USBano
Čtečka paměťových karetne
Google Assistantano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky