Hlavní obsah stránky

XEROX Colotech A3+ 250 g

  • fotopapír XEROX Colotech A3+ 250 g
  • fotopapír XEROX Colotech A3+ 250 g
  • fotopapír XEROX Colotech A3+ 250 g
  • fotopapír XEROX Colotech A3+ 250 g
  • fotopapír XEROX Colotech A3+ 250 g
fotopapír XEROX Colotech A3+ 250 g

Vlajková loď mezi papíry Xerox pro barevný digitální tisk a kopírování (lze ho pochopitelně využít I pro černobílé aplikace).Všude tam, kde se používá barevný tisk či kopírování, bude papír Xerox Colotech zlepšovat kvalitu Vašich dokumentů. Papír je hlazen speciálním válcem pro docílení zvláště jemného lesklého povrchu, který zvyšuje barevnou jasnost a kontrast na všech laserových tiskárnách a kopírkách.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuXerox

Popis

Vlajková loď mezi papíry Xerox pro barevný digitální tisk a kopírování (lze ho pochopitelně využít I pro černobílé aplikace).Všude tam, kde se používá barevný tisk či kopírování, bude papír Xerox Colotech zlepšovat kvalitu Vašich dokumentů. Papír je hlazen speciálním válcem pro docílení zvláště jemného lesklého povrchu, který zvyšuje barevnou jasnost a kontrast na všech laserových tiskárnách a kopírkách. Vysokou kvalitu vytištěného obrazu zaručuje také vysoká bělost papíru (165 CIE). Poskytuje rovněž optimální výkon na velkoobjemových tiskárnách a kopírkách.

Parametry

Formát papíruA3
Gramáž papíru250 g/m²
Typ papírurecyklovaný
Produktové číslo3R94673

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Fotopapíry Xerox