Hlavní obsah stránky

Wolfenstein: Alt History Collection PS4

  • hra pro PlayStation 4 Wolfenstein: Alt History Collection PS4
hra pro PlayStation 4 Wolfenstein: Alt History Collection PS4

Kolekce všech novodobých dílů série Wolfenstein, která vezme hráče na epické dobrodružství skrz ponurou alternativní historii, kdy nacisté dosáhli globální nadvlády. Obsahuje hry Wolfenstein New Order, Old Blood, The New Colossus a Youngblood.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBethesda

Popis

Kolekce všech novodobých dílů série Wolfenstein, která vezme hráče na epické dobrodružství skrz ponurou alternativní historii, kdy nacisté dosáhli globální nadvlády. Obsahuje hry Wolfenstein New Order, Old Blood, The New Colossus a Youngblood.

Wolfenstein: The New Order

Tato hra se bude odehrávat ve fiktivním světě roku 1960 poté, co nacisté vyhráli druhou světovou válku. Budete hrát za známého amerického válečného hrdinu se jménem BJ Blazkowicz a budete muset udělat nemožné, zahájit protiútok proti nacistické moci, jež ovládá celý svět.

Podíváte se do Evropy, proniknete do nacistické pevnosti a budete bojovat proti legiím nepřátel. V tom všem nám budou pomáhat superzbraně, se kterými budete mít alespoň nějakou šanci uspět. Pokusíte se připravit vyšší rasu o její mocné zbraně, zlomit nacistické zlo a uvrhnout ho tak do propadliště dějin.

Wolfenstein: The Old Blood

Píše se rok 1946 a nacisté mají vítězství ve 2.světové válce na dosah. Ve snaze naklonit misky vah ve prospěch Spojenců se BJ Blazkowicz vydává na dech beroucí dvoudílnou výpravu do srdce Bavorska. V první části Wolfenstein: The Old Blood Rudi Jäger and the Den of Wolves čeká BJ Blazkowicze střet se šíleným vězeňským dozorcem, k němuž dojde během jeho vloupání do hradu Wolfenstein, kde se pokusí ukrást souřadnice komplexu generála Deathsheada. Ve druhé části The Dark Secrets of Helga Von Schabbs zavede našeho hrdinu pátrání po souřadnicích do Wulfburgu, kde posedlý nacistický archeolog vykopává nebezpečné artefakty, jež mohou na svět vypustit prastaré temné síly.

The New Colossus

Tato hra dějově přímo navazuje na The New Order z roku 2014. Notorický likvidátor nacistů BJ Blazkowicz přežil souboj s generálem Deathsheadem a probouzí se v roce 1961, aby zjistil, že jeho milovaná Anya čeká dvojčata. A tak opět začíná akční Old School nářez, jak ho máte nejraději.

Hra je kompatibilní s konzolí PlayStation 5. Užijte si dokonale plynulý obraz plný detailů ve vysokém rozlišení a posuňte herní zážitek na novou úroveň.

Parametry

Žánrakční
Druh licencekrabicová
Podpora 4Kano
Česká lokalizacebez české lokalizace
Věk od18 roků
ESRB ratingM

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Hry pro PlayStation 4 Bethesda

Všechny hry pro PlayStation 4 Bethesda