Hlavní obsah stránky

Wiky Policejní auto RTR 1:16

  • RC model Wiky Policejní auto RTR 1:16
RC model Wiky Policejní auto RTR 1:16

RC auto Wiky policejní vůz je model autíčka na dálkové ovládání o velikosti 24 cm, v měřítku 1:16. Stylové policejní auto má elegantní bílou karoserii s modrými a černými prvky, včetně zadního křídla a díky stejnosměrnému motoru na bateriový pohon dohoní spolehlivě všechny zloděje a padouchy, kteří se objeví na scéně.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuWiky

Popis

RC auto Wiky policejní vůz je model autíčka na dálkové ovládání o velikosti 24 cm, v měřítku 1:16. Stylové policejní auto má elegantní bílou karoserii s modrými a černými prvky, včetně zadního křídla a díky stejnosměrnému motoru na bateriový pohon dohoní spolehlivě všechny zloděje a padouchy, kteří se objeví na scéně. Policejní fáro je možné velmi snadno ovládat pomocí dálkového ovladače, který nabízí všechny funkce, jízdu dopředu i dozadu, vlevo i vpravo a zastavení.  Doporučeno pro děti od 3 let.

Parametry

Měřítko1:16
Nekompletní modelne
Typ motoruelektromotor
Připravenost modeluRTR

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

RC modely aut Wiky

Všechny RC modely aut Wiky