Hlavní obsah stránky

Whiskas Adult hovězí 14 kg

  • Whiskas Adult hovězí 14 kg
  • Whiskas Adult hovězí 14 kg
Whiskas Adult hovězí 14 kg

Whiskas Adult s hovězím masem je kompletní krmivo pro dospělé kočky s neodolatelnými křupavými polštářky, na kterých si vaše kočka skutečně pochutná. Toto krmivo je speciálně vytvořeno pro zdravý vývoj zubů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuWhiskas

Popis

Whiskas Adult s hovězím masem je kompletní krmivo pro dospělé kočky s neodolatelnými křupavými polštářky, na kterých si vaše kočka skutečně pochutná. Toto krmivo je speciálně vytvořeno pro zdravý vývoj zubů. Obsahuje vitamín A pro bezvadný zrak, přírodní tuky pro zářivou srst a vyvážený obsah minerálů, který pomáhá udržovat zdravé močové ústrojí vaší kočky.

Klíčové vlastnosti
  • suché krmivo
  • neodolatelná chuť
  • s vitaminem A
  • obsahuje omega 6 mastné kyseliny
  • křupavá struktura

Granule Whiskas s hovězím masem

Krmivo Whiskas, vyvinuté výživovými odborníky a veterináři z centra Waltham, poskytuje veškerou výživu, kterou vaše kočka potřebuje k dlouhému a šťastnému životu. Pomáhá čistit zuby jemným otíráním. Má speciální recepturu pro podporu zdravého močového traktu. Obsahuje omega 6 mastné kyseliny a zinek pro podporu zdravé kůže a srsti. S vitaminem A pro dobrý zrak. Obsahuje chutné plněné granule - křupavý obal s lahodnou měkkou náplní.

Doporučené dávkování

Umožněte přechodnou fázi při změně stravy a upravte dávky podle potřeb vašeho domácího mazlíčka. U koček s nadváhou snižte denní dávku krmiva. Čerstvá pitná voda musí být neustále k dispozici. Doporučujeme krmit kombinací suchého a vlhkého krmiva Whiskas. Sáčky skladujte mimo dosah dětí a zvířat. Zakrytím dýchacích cest může dojít k udušení.

whiskas granule a kočka
Složení výrobku

Obiloviny, maso a vedlejší produkty živočišného původu (29 %, včetně 4 % hovězího masa v červených granulích), rostlinné bílkovinné extrakty, oleje a tuky, minerální látky, zelenina (4 % mrkve v oranžových granulích, 4 % hrášku v zelených granulích), výrobky rostlinného původu.

Parametry

Velikost balení14 kg
Věk kočkydospělá
Typ krmivagranule
Bílkoviny30 %

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Krmivo pro kočky Whiskas

Všechny krmivo pro kočky Whiskas