Hlavní obsah stránky

Whirlpool WI3010

  • myčka nádobí Whirlpool WI3010
  • myčka nádobí Whirlpool WI3010
  • myčka nádobí Whirlpool WI3010
  • myčka nádobí Whirlpool WI3010
myčka nádobí Whirlpool WI3010

Rádi byste využili čas jinak než ručním mytí nádobí a hodilo by se vám ušetřit cenné minuty i snížit spotřebu vody? Tato vestavná myčka Whirlpool WI 3010 dovede zbavit nečistot až 14 sad nádobí a vy můžete vykonávat jinou činnost. Díky tomuto spotřebiči nemusíte mít strach z velkých finančních nákladů, jelikož náleží do energetické třídy F.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuWhirlpool

Popis

Rádi byste využili čas jinak než ručním mytí nádobí a hodilo by se vám ušetřit cenné minuty i snížit spotřebu vody? Tato vestavná myčka Whirlpool WI 3010 dovede zbavit nečistot až 14 sad nádobí a vy můžete vykonávat jinou činnost. Díky tomuto spotřebiči nemusíte mít strach z velkých finančních nákladů, jelikož náleží do energetické třídy F. Hlasitost myčky odpovídá hlučnosti 49 dB. Jestliže máte rádi minimalistický styl vaší kuchyně a neradi byste ho pokazili viditelnými ovládacími panely, pak se vám bude hodit plně integrovaná myčka.

Parametry

Umístěnívestavný
Počet sad nádobí13
Výška82 cm
Energetická třídaF
Hlučnost49 dB
Šířka59,8 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Myčky nádobí Whirlpool

Všechny myčky nádobí Whirlpool