Hlavní obsah stránky

Weitech WK 0028

  • Weitech WK 0028
Weitech WK 0028

Máte dost komářích štípnutí? Nebaví vás neustále doplňovat náplně nebo polštářky do odpařovačů proti komárům? Elektrický odpuzovač komárů je zcela ekologický a funguje bez použití chemie a jedů. Odpuzovačt stačí pouze zasunout do zásuvky, nastavit hlasitost a užít si klidný spánek bez komárů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuWeitech

Popis

Máte dost komářích štípnutí? Nebaví vás neustále doplňovat náplně nebo polštářky do odpařovačů proti komárům? Elektrický odpuzovač komárů je zcela ekologický a funguje bez použití chemie a jedů. Odpuzovačt stačí pouze zasunout do zásuvky, nastavit hlasitost a užít si klidný spánek bez komárů. Tím, že Weitech WK0028 při svém provozu neodpařuje žádné insekticidy, pouze vydává slabě slyšitelný zvuk, je vhodný i do dětských pokojů a pro uživatele citlivé, nebo alergické na chemické látky. Můžete jej použít i když máte v místnosti akvária s rybičkami.

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Elektronické lapače a odpuzovače hmyzu Weitech