Hlavní obsah stránky

VoXX Formig černé 39-42

  • Dámské ponožky VoXX Formig černé 39-42
  • Dámské ponožky VoXX Formig černé 39-42
Dámské ponožky VoXX Formig černé 39-42

Kompresní podkolenky VoXX snižují únavu lýtek vlivem otřesů, sportovní nebo pracovní zátěže a zabraňují jejich otokům. Podkolenky se speciální konstrukcí pro vaše zdraví mají kompresní třídu 1 (tato kompresivní třída výrobků slouží preventivně, především jsou vhodné pro pacienty s pocitem těžkých nohou a počáteční žilní nedostatečnosti, která se projevuje pocitem únavy a tíhy).

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVoXX

Popis

Kompresní podkolenky VoXX snižují únavu lýtek vlivem otřesů, sportovní nebo pracovní zátěže a zabraňují jejich otokům. Podkolenky se speciální konstrukcí pro vaše zdraví mají kompresní třídu 1 (tato kompresivní třída výrobků slouží preventivně, především jsou vhodné pro pacienty s pocitem těžkých nohou a počáteční žilní nedostatečnosti, která se projevuje pocitem únavy a tíhy). Pozitivně působí na krevní oběh díky stupňovitému masážnímu tlaku.

Parametry

Typ ponožekpodkolenky
Materiál oblečenípolyamid / elastan
Barvačerná
Kompresníano
Velikost nohy (EU)39-42
Sezónaceloroční
Sportovníano
Počet párů v balení1

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Dámské ponožky VoXX

Všechny dámské ponožky VoXX