Hlavní obsah stránky

Vodováha Horizont 1000 mm

  • vodováha Vodováha Horizont 1000 mm
vodováha Vodováha Horizont 1000 mm

vodováha, horizont vodováha, 2m vodováha, 2000 vodováha, horizont vodováhy, hliníkové vodováhy, kliníková vodováha, profesionální vodováha, stavební vodováha, zednická vodováha   Popis: Horizont vodováha se dvěma libelami a magnety, přesnost 0,5mm/m = 0,0285°. Eloxovaný otěruvzdorný povrch.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHorizont

Popis

vodováha, horizont vodováha, 2m vodováha, 2000 vodováha, horizont vodováhy, hliníkové vodováhy, kliníková vodováha, profesionální vodováha, stavební vodováha, zednická vodováha   Popis: Horizont vodováha se dvěma libelami a magnety, přesnost 0,5mm/m = 0,0285°. Eloxovaný otěruvzdorný povrch. Tloušťka stěny ALU profilu: 1,5mm Kapalina v libelách je UV stabilizovaná a fluorescenční. Horizontální optická libela - usnadňuje a zvyšuje přesnost měření. Vodováha je odolná proti provozním nárazům. Každý kus je elektronicky testován. 10 let záruka na libelu.

Parametry

Délka1000 mm
Produktové čísloZN15010

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Vodováhy Horizont

Všechny vodováhy Horizont