Hlavní obsah stránky

Vodnář Guanicid 3 l

  • Vodnář Guanicid 3 l
Vodnář Guanicid 3 l

Guanicid je tekutý přípravek pro dezinfekci a hygienické ošetření vody v domácích (krytých i venkovních) bazénech s filtrací i bez filtrace. Má výrazný účinek proti bakteriím, řasám, virům a plísním.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVodnář

Popis

Guanicid je tekutý přípravek pro dezinfekci a hygienické ošetření vody v domácích (krytých i venkovních) bazénech s filtrací i bez filtrace. Má výrazný účinek proti bakteriím, řasám, virům a plísním. Je to bezbarvá kapalina, v koncentrované podobě vylučuje sotva znatelný zápach. Guanicid je roztok elektricky kladně nabitého polymeru, který usmrcuje mikroorganismy kontaktem s jejich záporně nabitou buněčnou membránou. Voda ošetřená Guanicidem není cítit po chloru, nedráždí pokožku ani sliznice a nezpůsobuje alergie.

Parametry

Forma přípravkutekuté
Typ bazénové chemieprůběžná dezinfekce
Objem3 l
Bez chlóruano

Články k tématu

Domácnost a zahradaJak pečovat o bazén?

Vlastní bazén si pořizuje stále větší množství lidí. Není se čemu divit – kdo by nechtěl pořádně zrelaxovat přímo na své zahradě? Aby mohl váš odpočinek probíhat bez potíží, musíte bazénu věnovat…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Bazénová chemie Vodnář

Všechny bazénová chemie Vodnář