Hlavní obsah stránky

Vodítko nylon DAYTONA-Ploché 120-200/20 modré FP 1ks

  • Vodítko nylon DAYTONA-Ploché 120-200/20 modré FP 1ks
Vodítko nylon DAYTONA-Ploché 120-200/20 modré FP 1ks

Modré nylonové vodítko 2,0 x200 cm Podrobné infromace o tomto produktu naleznete na internetových stránkách http://www.ferplast.com   Ferplast byla založena v roce 1966 a začínala s výrobou klecí pro malé ptactvo.Postupně docházelo k rozšíření výroby o další produkty, takže dnes se výrobky firmy Ferplast označují přívlastem „New Pet Generation". Po 40 letech vývoje, lze bezesporu říci, že výrobky Ferplast dělají život našich mazlíčků mnohem komfortnější, klece dosahují nejvyšších standartů v použitých materiálech, stejně tak bohatostí výbavy a především atraktivním designem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuFerplast

Popis

Modré nylonové vodítko 2,0 x200 cm Podrobné infromace o tomto produktu naleznete na internetových stránkách http://www.ferplast.com   Ferplast byla založena v roce 1966 a začínala s výrobou klecí pro malé ptactvo.Postupně docházelo k rozšíření výroby o další produkty, takže dnes se výrobky firmy Ferplast označují přívlastem „New Pet Generation". Po 40 letech vývoje, lze bezesporu říci, že výrobky Ferplast dělají život našich mazlíčků mnohem komfortnější,

Parametry

Typ vodítkaprodloužení
Produktové číslo24816
Délka vodítka200 cm

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Vodítka pro psy Ferplast

Všechny vodítka pro psy Ferplast