Hlavní obsah stránky

Vložky Sport vel. 39-41

  • Vložky Sport vel. 39-41
Vložky Sport vel. 39-41

VLOŽKY PRO DĚTI a DOSPĚLÉ - bez receptu **3D Sport Gel** jsou vložky do bot, které jsou vhodné nejen při potížích, ale i pro zdravou nohu jako prevence vzniku deformit. Vložky kromě zvýšení pohodlí ovlivňují správný biomechanický pohyb nohou a řetězovit Jejich použití je vhodné i pro zdravou nohu –: v tomto případě působí preventivně proti vzniku deformit, snižují únavu, ovlivňují správný biomechanický pohyb nohou a následně celého těla, zabezpečují vyšší komfort při sportovní činnosti.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSvorto

Popis

VLOŽKY PRO DĚTI a DOSPĚLÉ - bez receptu **3D Sport Gel** jsou vložky do bot, které jsou vhodné nejen při potížích, ale i pro zdravou nohu jako prevence vzniku deformit. Vložky kromě zvýšení pohodlí ovlivňují správný biomechanický pohyb nohou a řetězovit Jejich použití je vhodné i pro zdravou nohu –: v tomto případě působí preventivně proti vzniku deformit, snižují únavu, ovlivňují správný biomechanický pohyb nohou a následně celého těla, zabezpečují vyšší

Parametry

Velikost nohy (EU)39-41
Produktové číslo4649

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Vložky do bot Svorto

Všechny vložky do bot Svorto