Hlavní obsah stránky

VitalCare Whitening Teeth Powder 30 g

  • přípravek na bělení chrupu VitalCare Whitening Teeth Powder 30 g
  • přípravek na bělení chrupu VitalCare Whitening Teeth Powder 30 g
přípravek na bělení chrupu VitalCare Whitening Teeth Powder 30 g

Pokud máte zuby zažloutlé od pití kávy, čaje, nebo kouření, aktivní uhlík a nanočástice stříbra pomohou jemně a šetrně vybělit zuby, udržují dutinu ústní zdravou, pH v ústech vyrovnané, pomáhají bojovat proti zubnímu kazu, plaku, špatnému dechu a problémům s dásněmi. Aktivní uhlík z kokosu je silně absorbční látka, která na sebe natáhne všechny nečistoty a absorbuje částečky zabarvení, zuby šetrně bělí a leští.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVitalCare

Popis

Pokud máte zuby zažloutlé od pití kávy, čaje, nebo kouření, aktivní uhlík a nanočástice stříbra pomohou jemně a šetrně vybělit zuby, udržují dutinu ústní zdravou, pH v ústech vyrovnané, pomáhají bojovat proti zubnímu kazu, plaku, špatnému dechu a problémům s dásněmi. Aktivní uhlík z kokosu je silně absorbční látka, která na sebe natáhne všechny nečistoty a absorbuje částečky zabarvení, zuby šetrně bělí a leští. Koloidní stříbro je přírodní antibiotikum, antimykotikum a antivirotikum s nějvětším potenciálem, neboť eliminuje pouze škodlivé bakterie.

Parametry

Velikost balení30 g

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Přípravky na bělení chrupu VitalCare