Hlavní obsah stránky

vidaXL 313941 teak

  • zahradní houpačka vidaXL 313941 teak
zahradní houpačka vidaXL 313941 teak

Kdykoli pocítíte, že potřebujete strávit klidnou chvíli na vaší zahradě či terase, toto zahradní závěsné křeslo z masivního ohýbaného dřeva je ideální útočiště! Sedadlo houpačky je vyrobené z masivního ohýbaného dřeva, které je robustní a vhodné pro venkovní použití. Teakový povrch mu propůjčuje jedinečný vzhled.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuvidaXL

Popis

Kdykoli pocítíte, že potřebujete strávit klidnou chvíli na vaší zahradě či terase, toto zahradní závěsné křeslo z masivního ohýbaného dřeva je ideální útočiště! Sedadlo houpačky je vyrobené z masivního ohýbaného dřeva, které je robustní a vhodné pro venkovní použití. Teakový povrch mu propůjčuje jedinečný vzhled. Židle je ergonomicky tvarovaná, aby vám poskytovala optimální pohodlí při odpočinku. K příjemnému posezení také přispívají zakřivené područky. Hustě polstrovaná poduška je navíc měkká a omezuje otlačeniny při dlouhém sezení.

Parametry

Materiál houpačkydřevo
Materiál sedákulátka
Typ houpačkykřeslo
Šířka95 cm
Rozkládacíne
Stříškane

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Zahradní houpačky vidaXL