Hlavní obsah stránky

Victorinox RangerGrip 79 0.9563.MC

  • Victorinox RangerGrip 79 0.9563.MC
Victorinox RangerGrip 79 0.9563.MC

Praktický multifunkční kapesní nůž Victorinox RangerGrip 79 s pojistkou a s několika užitečnými funkcemi. Rozdílné materiály povrchu rukojeti nabízejí její lepší uchycení a zabraňují jejímu vyklouznutí z ruky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVictorinox

Popis

Praktický multifunkční kapesní nůž Victorinox RangerGrip 79 s pojistkou a s několika užitečnými funkcemi. Rozdílné materiály povrchu rukojeti nabízejí její lepší uchycení a zabraňují jejímu vyklouznutí z ruky. Vhodný pro každého a pro každou situaci.

Parametry

Barvačervená
Velký nůžano
Pilkaano
Hmotnost167 g
Malý nůžne
Vývrtkaano

Články k tématu

Domácnost a zahradaTipy na nejlepší dárky pro rybáře

K rybaření mají lidé většinou jeden ze dvou základních přístupů – buď mu zcela propadli a ví o něm téměř vše, nebo se o něj vůbec nezajímají. Hledáte vhodný dárek pro vášnivého rybáře, ale patříte do…

Domácnost a zahrada10 tipů na turistické vybavení: Co vám nesmí chybět?

Plánujete vyrazit na výpravu za dobrodružstvím? A víte, jaké věci si s sebou zabalit, co si obléknout, obout a co rozhodně nezapomenout? V článku vám přinášíme 10 tipů, jak se na túru vybavit, abyste…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Multifunkční nože Victorinox

Všechny multifunkční nože Victorinox