Hlavní obsah stránky

Veet Voskové pásky pro citlivou pokožku 40 ks

  • Veet Voskové pásky pro citlivou pokožku 40 ks
  • Veet Voskové pásky pro citlivou pokožku 40 ks
  • Veet Voskové pásky pro citlivou pokožku 40 ks
Veet Voskové pásky pro citlivou pokožku 40 ks

Používání vosku Veet® nebylo nikdy tak snadné! Vyzkoušejte nové voskové pásky s proužkem pro snadné uchopení: jsou opatřeny speciálně vyvinutým proužkem, který vám při depilaci voskem zajistí dosažení perfektních výsledků jedním snadným tahem! Dlouhotrvající účinky: vaše pokožka zůstává hebká na dotek až po dobu 4 týdnů! Na rozdíl od holících strojků voskové pásky Veet® odstraňují chloupky i s kořínky. Je klinicky prokázáno, že chloupků pak roste méně, jsou jemnější a měkčí.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVeet

Popis

Používání vosku Veet® nebylo nikdy tak snadné! Vyzkoušejte nové voskové pásky s proužkem pro snadné uchopení: jsou opatřeny speciálně vyvinutým proužkem, který vám při depilaci voskem zajistí dosažení perfektních výsledků jedním snadným tahem! Dlouhotrvající účinky: vaše pokožka zůstává hebká na dotek až po dobu 4 týdnů! Na rozdíl od holících strojků voskové pásky Veet® odstraňují chloupky i s kořínky. Je klinicky prokázáno, že chloupků pak roste méně,

Parametry

Velikost balení40 ks
Produktové číslo3098550

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Přípravky na depilaci a epilaci Veet

Všechny přípravky na depilaci a epilaci Veet