Hlavní obsah stránky

Týdenní plánovací tabule NOBO PERFORMANCE PLUS

  • tabule Týdenní plánovací tabule NOBO PERFORMANCE PLUS
  • tabule Týdenní plánovací tabule NOBO PERFORMANCE PLUS
  • tabule Týdenní plánovací tabule NOBO PERFORMANCE PLUS
tabule Týdenní plánovací tabule NOBO PERFORMANCE PLUS

Podrobnosti o produktu 1902236 Plánovací tabule NOBO PERFORMANCE PLUS, týdenní, 100x60cm Týdenní plánovací tabule NOBO PERFORMANCE PLUS je profesionální magnetická popisovatelná tabule lehké hliníkové konstrukce. Tabule je vyvedena z kartáčovaného hliníku, který imituje nerezavějící ocel a zároveň dodává tabuli neotřelý a moderní design.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNOBO

Popis

Podrobnosti o produktu 1902236 Plánovací tabule NOBO PERFORMANCE PLUS, týdenní, 100x60cm Týdenní plánovací tabule NOBO PERFORMANCE PLUS je profesionální magnetická popisovatelná tabule lehké hliníkové konstrukce. Tabule je vyvedena z kartáčovaného hliníku, který imituje nerezavějící ocel a zároveň dodává tabuli neotřelý a moderní design. Součástí tabule je výsuvný držák popisovačů, integrovaná mazací stěrka a LCD display zobrazující datum a čas. Rastr tabule zobrazuje 21 řádků a 7 sloupců plus indexový..

Parametry

Materiál tabulekorková
Výška60 cm
Magnetickáano
Materiál rámu tabulehliník
Šířka104 cm
Produktové číslo1902236

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Tabule a nástěnky NOBO

Všechny tabule a nástěnky NOBO