Hlavní obsah stránky

TV anténa OFA OUTDOOR SV9450

  • 3D brýle TV anténa OFA OUTDOOR SV9450
  • 3D brýle TV anténa OFA OUTDOOR SV9450
3D brýle TV anténa OFA OUTDOOR SV9450

Informace o produktu: dokonalý příjem DVB-T (DVB-T2) televizního vysílání i DAB rozhlasových signálů, vhodná pro příjem HD signálu anténa určena pro venkovní i vnitření použití, integrovaný zesilovač se ziskem až 44 dB pro vynikající příjem signálu. 4G a GSM Filtr: více stupňová filtrace rušivých signálů 4G LTE a GSM pro křišťálově čistý příjem konstrukce antény voděodolná až do úrovně krytí IP55 nízký šum elektronického obvodu: max.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuOFA

Popis

Informace o produktu: dokonalý příjem DVB-T (DVB-T2) televizního vysílání i DAB rozhlasových signálů, vhodná pro příjem HD signálu anténa určena pro venkovní i vnitření použití, integrovaný zesilovač se ziskem až 44 dB pro vynikající příjem signálu. 4G a GSM Filtr: více stupňová filtrace rušivých signálů 4G LTE a GSM pro křišťálově čistý příjem konstrukce antény voděodolná až do úrovně krytí IP55 nízký šum elektronického obvodu: max. 2 dB SignalClear

Parametry

Výdrž baterie 3D brýlí24 hod
Produktové čísloSV9450
Typ 3D brýlíaktivní

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky