Hlavní obsah stránky

Travelite Skaii 4w S červený

  • cestovní kufr Travelite Skaii 4w S červený
cestovní kufr Travelite Skaii 4w S červený

Příruční kufr Travelite Skaii 4w z udržitelného materiálu se postará o váš bezstarostný život na cestách i čistější životní prostředí. Recyklovaný polyester vyrobený z vláken recyklovaných plastových lahví pomáhá šetřit suroviny a snižovat množství plastového odpadu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTravelite

Popis

Příruční kufr Travelite Skaii 4w z udržitelného materiálu se postará o váš bezstarostný život na cestách i čistější životní prostředí. Recyklovaný polyester vyrobený z vláken recyklovaných plastových lahví pomáhá šetřit suroviny a snižovat množství plastového odpadu. Díky promyšlenému funkčnímu interiéru s fixačními popruhy, oddílem na košile a dvěma kapsami na zip budete mít vždy dokonalý přehled o tom, co jste si kam sbalili. Přední kapsy pojmou cestovní doklady, mobil, nabíječku a další nezbytnosti, které chcete mít při ruce.

Parametry

Určeníunisex
Materiál kufrupolyester
Na kolečkáchano
Objem36 l
Barvačervená
Sadane

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Cestovní kufry Travelite

Všechny cestovní kufry Travelite