Hlavní obsah stránky

Travelite Skaii 2w S červený

  • cestovní kufr Travelite Skaii 2w S červený
cestovní kufr Travelite Skaii 2w S červený

Ultralehký hybridní palubní kufr na dvou kolečkách je vyrobený z odolné plastové skořepiny a polyesteru z recyklovaných PET lahví. Kufr je vybavený výsuvným kovovým madlem s aretací, 2 předními kapsami na zip, integrovaným TSA zámkem pro bezproblémové cesty do USA, Kanady a Velké Británie, expandérem pro okamžité navýšení objemu, samostatnou přihrádkou na košile a ve vnitřním víku síťovanou vnitřní kapsou na zip.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTravelite

Popis

Ultralehký hybridní palubní kufr na dvou kolečkách je vyrobený z odolné plastové skořepiny a polyesteru z recyklovaných PET lahví. Kufr je vybavený výsuvným kovovým madlem s aretací, 2 předními kapsami na zip, integrovaným TSA zámkem pro bezproblémové cesty do USA, Kanady a Velké Británie, expandérem pro okamžité navýšení objemu, samostatnou přihrádkou na košile a ve vnitřním víku síťovanou vnitřní kapsou na zip. Objem kufru je 46 l.

Parametry

Určeníunisex
Materiál kufrupolyester
Na kolečkáchano
Objem46 l
Barvačervená
Sadane

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Cestovní kufry Travelite

Všechny cestovní kufry Travelite