Délka 235 cm, šířka 250 cm, vodní sloupec 25000 mm, hmotnost 9,6 kgBivak Tempest 100 Aquatexx EVTM je vybaven nejmodernějšími technologiemi použitými při výrobě rybářských přístřešků a je součástí řady Tempest Aquatexx EVTM. Je vybaven celou řadou vychytávek.
Informace o Trakker Tempest 100 Bivvy Aquatexx EV 1.0
Popis
Bivak Tempest 100 Aquatexx EVTM je vybaven nejmodernějšími technologiemi použitými při výrobě rybářských přístřešků a je součástí řady Tempest Aquatexx EVTM. Je vybaven celou řadou vychytávek.
Jeho hlavní výhodou je patentovaný design, díky kterému ho lze rychle a snadno postavit. Tento maximálně odolný přístřešek je vyroben z vylepšeného materiálu Aquatexx EVTM a stejně jako u předchozího modelu je vybaven technologií Adaptive Ventilation, která zvyšuje proudění vzduchu a tím snižuje kondenzaci vodních par.
Proudění vzduchu oceníte hlavně v horkých letních měsících. Toho bylo dosaženo díky čtyřem velkým větracím otvorům, které vytvářejí tzv. 360° ventilaci. Efekt můžete ještě zvýšit při použití předního moskytiérového panelu Insect Panel, který vás navíc skvěle ochrání před otravným hmyzem, aniž by zabraňoval proudění vzduchu.
Tempest Bivvy 100 Aquatexx EVTM je kompaktní bivak, v jehož konstrukci byl použit kompozitový, středový blok, který mu dodává maximální pevnost a je zároveň velice lehký.