Hlavní obsah stránky

TP-Link Archer T5E

  • síťová karta TP-Link Archer T5E
  • síťová karta TP-Link Archer T5E
síťová karta TP-Link Archer T5E

Výkonná interní Wi-Fi karta, která pracuje na 2,4 GHz pásmu s až 300 Mbps přenosovými rychlostmi pro surfování, odesílání e-mailů, nebo na 5 GHz s přenosovou rychlostí až 867 Mbps vhodnou pro hraní her, streamování v HD a stahování velkých souborů. T5E je plně kompatibilní s technologií Bluetooth 4.2, nabízí až 2,5x vyšší přenosové rychlosti a až desetinásobnou kapacitu ve srovnání se starší Bluetooth 4.0.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTP-LINK

Popis

Výkonná interní Wi-Fi karta, která pracuje na 2,4 GHz pásmu s až 300 Mbps přenosovými rychlostmi pro surfování, odesílání e-mailů, nebo na 5 GHz s přenosovou rychlostí až 867 Mbps vhodnou pro hraní her, streamování v HD a stahování velkých souborů. T5E je plně kompatibilní s technologií Bluetooth 4.2, nabízí až 2,5x vyšší přenosové rychlosti a až desetinásobnou kapacitu ve srovnání se starší Bluetooth 4.0. Díky této interní kartě bude váš osobní počítač rázem kompatibilní s řadou Bluetooth zařízení.

Parametry

RozhraníPCI-E
WiFi standardIEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Přenosová rychlost867 Mb/s
Produktové čísloArcher T5E
Typ síťové kartyWiFi
Typ WiFiWiFi 5
Frekvenční pásmo2,4 GHz/5 GHz

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Síťové karty TP-LINK

Všechny síťové karty TP-LINK