Hlavní obsah stránky

Toyo Open Country H/T 235/60 R17 102H

  • Toyo Open Country H/T 235/60 R17 102H
  • Toyo Open Country H/T 235/60 R17 102H
Toyo Open Country H/T 235/60 R17 102H

Toyo Open Country W/T zimní pneumatiky určené vozům 4x4, SUV. Byly vyvinuty tak, aby Vás kdykoliv a za všech podmínek dopravil kamkoliv potřebujete, ať už je sníh, mokro, led, břečka,… S funkčním asymetrickým dezénem, inovovaným profilem a zbrusu novým složením směsi (s obsahem siliky) je Toyo perfektní pro zimní období.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

4x4 pneu TOYO

Všechny 4x4 pneu TOYO

Informace o výrobkuTOYO

Popis

Toyo Open Country W/T zimní pneumatiky určené vozům 4x4, SUV. Byly vyvinuty tak, aby Vás kdykoliv a za všech podmínek dopravil kamkoliv potřebujete, ať už je sníh, mokro, led, břečka,… S funkčním asymetrickým dezénem, inovovaným profilem a zbrusu novým složením směsi (s obsahem siliky) je Toyo perfektní pro zimní období. Tři široké průběžné a zvlněné postranní drážky skvěle odvádí vodu a účinně tak brání vzniku aquaplaningu. Příměs siliky zlepšuje ovladatelnost na mokru a při nízkých teplotách, zkracuje rovněž brzdnou dráhu, zvláště u automobilů s ABS.

Parametry

Typ pneumatikyceloroční
Profilové číslo60
Index nosnosti102 Li
Šířka pneu235 mm
Průměr diskuR17
Index rychlostiH (210 km/h)

Hodnocení a recenze