Hlavní obsah stránky

Topeak Dynapack DX

  • cyklistická brašna Topeak Dynapack DX
  • cyklistická brašna Topeak Dynapack DX
cyklistická brašna Topeak Dynapack DX

Brašna DynaPack DX Unikátní brašna DynaPack DX je ideálním řešením pro ty z Vás, kteří hledají brašnu střední velikosti a nechtějí se spoléhat na konstrukci klasického nosiče. Brašnu DynaPack DX snadno nainstalujete na sedlovku Vašeho kola, díky systému Quick Click, sundání a nasazení je otázkou několika málo vteřin.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTopeak

Popis

Brašna DynaPack DX Unikátní brašna DynaPack DX je ideálním řešením pro ty z Vás, kteří hledají brašnu střední velikosti a nechtějí se spoléhat na konstrukci klasického nosiče. Brašnu DynaPack DX snadno nainstalujete na sedlovku Vašeho kola, díky systému Quick Click, sundání a nasazení je otázkou několika málo vteřin. Upínací systém je určen pro sedlovku o průměru 25,4 - 34,9 mm. Brašna DynaPack DX je vyrobena z materiálu 600 Denier a EVA pěny. Brašna má nosnost 4,5 kg. Obsahuje reflexní proužky a voděodolnou pláštěnku. Brašna je mimořádně odolná vůči skvrnám.

Parametry

Umístění brašnyna nosič
Nosnost4,5 kg
Barvačerná
Objem9,7 l
Hmotnost720 g
Produktové čísloTC2713B

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Cyklistické brašny Topeak

Všechny cyklistické brašny Topeak