Hlavní obsah stránky

Tom Ford Bitter Peach U EDP 100 ml

  • unisex parfém Tom Ford Bitter Peach U EDP 100 ml
  • unisex parfém Tom Ford Bitter Peach U EDP 100 ml
unisex parfém Tom Ford Bitter Peach U EDP 100 ml

Vůně překypuje sladkostí a je prohloubená dřevitými a kořenitými tóny. Opojné aroma Pêche de Vigne smíchané se sicilským krvavým pomerančem a narůstajícími tóny santalového dřeva a pačuli dělá z parfémovaná vody Tom Ford Bitter Peach skutečně návykovou vůni.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTom Ford

Popis

Vůně překypuje sladkostí a je prohloubená dřevitými a kořenitými tóny. Opojné aroma Pêche de Vigne smíchané se sicilským krvavým pomerančem a narůstajícími tóny santalového dřeva a pačuli dělá z parfémovaná vody Tom Ford Bitter Peach skutečně návykovou vůni. Opojná broskev Pêche de Vigne a olej ze sicilského červeného pomeranče dodají vůni sladkost v kontrastu s lahodně hořkými tóny broskví. Smyslné srdce vůně odkrývá davana olej obohacený o tóny rumu, zatímco příliv pačuli láká smysly k nejvzdálenějším koutům vnitřní smyslnosti a bezstarostnosti.

Parametry

Typ parfémuparfémová voda
Dřevitá vůněano
Sladký parfémano
Objem100 ml
Kořenitá vůněano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Unisex parfémy Tom Ford

Všechny unisex parfémy Tom Ford