Hlavní obsah stránky

Timberland TBL.15943JYB/02

  • hodinky Timberland TBL.15943JYB/02
hodinky Timberland TBL.15943JYB/02

Hodinky z dílny značky Timberland si na první pohled oblíbí každý moderní muž se zálibou v nadčasových doplňcích. Jejich černý ciferník vás na první pohled zaujme efektně řešeným subciferníčkem s funkcí mimostředné ručičky, který je zdobený logem značky ve tvaru rozvětveného stromu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTimberland

Popis

Hodinky z dílny značky Timberland si na první pohled oblíbí každý moderní muž se zálibou v nadčasových doplňcích. Jejich černý ciferník vás na první pohled zaujme efektně řešeným subciferníčkem s funkcí mimostředné ručičky, který je zdobený logem značky ve tvaru rozvětveného stromu. Pouzdro je vyrobené z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli potažené tmavou PVD vrstvou. Na zápěstí se hodinky připínají hnědým koženým řemínkem s výrazným prošíváním a černým okrajem. Podtrhněte svůj osobitý styl nadčasovým doplňkem. 

Parametry

Určení hodinekpánské
Typ hodinekanalogové
Typ sklíčkaminerální
Barvahnědá
Typ řemínkukůže
Typ strojkuQuartz - baterie

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Hodinky Timberland

Všechny hodinky Timberland