Hlavní obsah stránky

Timberland Ferndale TBL.15639JSB/02

  • hodinky Timberland Ferndale TBL.15639JSB/02
hodinky Timberland Ferndale TBL.15639JSB/02

Hodinky z dílny módní značky Timberland si na první pohled oblíbí všichni pánové se zálibou v nadčasových doplňcích. Jejich černý ciferník zdobený výrazným logem značky ve tvaru rozvětveného stromu vás na první pohled zaujme efektně řešenými zlatými subciferníčky s funkcí data a mimostředné vteřinovky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTimberland

Popis

Hodinky z dílny módní značky Timberland si na první pohled oblíbí všichni pánové se zálibou v nadčasových doplňcích. Jejich černý ciferník zdobený výrazným logem značky ve tvaru rozvětveného stromu vás na první pohled zaujme efektně řešenými zlatými subciferníčky s funkcí data a mimostředné vteřinovky. Luminiscenční ručičky zajišťují perfektní čitelnost času. Na zápěstí se hodinky připínají černým koženým řemínkem s kontrastním prošíváním. Dopřejte si doplněk, který podtrhne váš styl. 

Parametry

Určení hodinekpánské
Typ hodinekanalogové
Typ sklíčkaminerální
Barvačerná
Typ řemínkukůže
Typ strojkuQuartz - baterie

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Hodinky Timberland

Všechny hodinky Timberland