Hlavní obsah stránky

Timberland 16002JLAU/05

  • hodinky Timberland 16002JLAU/05
hodinky Timberland 16002JLAU/05

Objevte kouzlo značky se stromem ve znaku i vy a připněte si na zápěstí hodinky z kolekce Millway. Jejich černý ciferník zaujme na první pohled dobře čitelnými zlatými ručičkami a indexy, výraznými subciferníčky s funkcí duálního a 24 hodinového času i subciferníčkem s ukazatelem dne v týdnu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTimberland

Popis

Objevte kouzlo značky se stromem ve znaku i vy a připněte si na zápěstí hodinky z kolekce Millway. Jejich černý ciferník zaujme na první pohled dobře čitelnými zlatými ručičkami a indexy, výraznými subciferníčky s funkcí duálního a 24 hodinového času i subciferníčkem s ukazatelem dne v týdnu. Nechybí ani užitečná datumovka. Pouzdro je vyrobené z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli potažené PVD vrstvou. Na zápěstí se hodinky připínají černým koženým řemínkem. Vsaďte na doplněk, který si můžete vzít na túru do hor i do víru velkoměsta.

Parametry

Určení hodinekpánské
Typ hodinekanalogové
Typ sklíčkaminerální
Barvačerná
Typ řemínkukůže
Typ strojkuQuartz - baterie

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Hodinky Timberland

Všechny hodinky Timberland