Hlavní obsah stránky

Tigi Colour True Light 500g Melír pro zesvětlení vlasů

  • Tigi Colour True Light 500g Melír pro zesvětlení vlasů
Tigi Colour True Light 500g Melír pro zesvětlení vlasů

Tigi Colour True Light Powder Lightener Barva na vlasy 500g Melír pro zesvětlení vlasů Tigi Colour True Light Powder Lightener. Vysoce účinný zesvětlovač Tigi Colour True Light Powder Lightener pokročilé technologie s rychlým výsledkem, účinným zesvětlením a nádhernou konečnou úpravou.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Podobné výrobky

Kondicionéry a balzámy TIGI

Všechny kondicionéry a balzámy TIGI

Informace o výrobkuTIGI

Popis

Tigi Colour True Light Powder Lightener Barva na vlasy 500g Melír pro zesvětlení vlasů Tigi Colour True Light Powder Lightener. Vysoce účinný zesvětlovač Tigi Colour True Light Powder Lightener pokročilé technologie s rychlým výsledkem, účinným zesvětlením a nádhernou konečnou úpravou. Až do 7 stupňů zesvětlení. Hydrolizovaný keratin a aloe vera chrání vlasy po dobu zesvětlovacího procesu a zabezpečují dokonalou kompatibilitu. Modrofialové pigmenty neutralizují nežádoucí křiklavé odstíny. Obsahuje extrakt z okurek, který vytváří relaxační zážitek.

Parametry

Produktové číslo615908411287

Hodnocení a recenze