Recenze tianDe Citrokalcevit 60 tbl.

Recenze tianDe Citrokalcevit 60 tbl.

Citrokalcevit je zdrojem biologicky dostupného vápníku, který umí tělo dokonale vstřebat, a má příznivý vliv na práci všech důležitých systémů. Jedná se o formu minerálu, který je tělem nejúčinněji vstřebáván, a proto má pro tělo největší přínos. Vitaminový a minerální komplex Citrokalcevit obsahuje citrát vápenatý, který je dobře absorbován bez ohledu na věk a kyselost žaludku. Jedná se o doplněk stravy.

Bohdana6. listopadu 2022

Po těžším průběhu covidu 11/21 jsem měla stále velké bolesti svalů a kostí u nohou. Nyní po tří týdennim užívání tablet bolesti přestaly. Také dobře spím, více rostou vlasy

Registrovaný uživatel4. června 2021

Užívám a myslím si že je dobrej mě pomáhá večer usnout .

Registrovaný uživatel15. dubna 2021

dost se láme

máme chvíli a zatím nemohu hodnotit

tirpsa26. února 2022

Nejsem tolik unavená.

Díky té energie se pořád budím v noci. Každý den mám živé sny a nemůžu usnout v noci když se vzbudím, protože mám tu energii. I když tělo je unavené, tak mi to nedovolí usnout. V hlavě mám občas takový divný tlak a pak jen nadávám na každého.

Dv.Janina2. dubna 2024

Citrocalcevit beru každý den už delší dobu. Nejsem vůbec nemocná

jaroslava.radimerska.ez23. února 2024

Pomohl mi zpevnit nehty,vlasy mi zhoustly.Spokojenost.

ŽádnéM

Mám ráda tyto výrobky,které pomáhají. Děkuji

ivetanel23. listopadu 2023

doplněk stravy na vlasy, i když až produkt byl poznán po delší době vlasy rostou rychleji , méně třepí téže rostou vlasy kde jich bylo méně

zatím žádné

jsem spokojena s tímto produktem

jarcajelen16. září 2023

Neskutečný účinek který opravdu pomáhá. Manžel ho užívá pravidelně a vidí účinky ať je to celkový stav před a po. Úleva od některých druhů bolesti. A nečekaně i únava není taková jaká byla. Takže za nás celková spokojenost.

rozka.s14. září 2023

Vše strana vitamin

Dobrý produkt

Registrovaný uživatel2. června 2023

Moc mi pomohl, vlasy po užívání mám krásnější, i zdraví je lepší. 100% doporučuji

Registrovaný uživatel6. dubna 2023

Mám více energie

Registrovaný uživatel20. prosince 2022

Pomáha na nechty, kožu, vlasy.

Je super.

Registrovaný uživatel12. ledna 2023

Citrokalcevit jím už několik let a jsem s ním moc spokojená. Obsahuje všechny vitamíny, hlavně vápník a řadu vitamínu B. Zajišťuje správnou imunitu, která je zvlášt v tomto období chřipek tak důležitá. Dobře spím a rostou mi po něm nehty i vlasy. Citrokalcevit je vhodný i pro děti. Budu ho i nadále používat pro své zdraví.

Jsem s Citrokalcevitem naprosto spokojená a budu ho nadále každý den brát.

Registrovaný uživatel3. ledna 2023

Za mně super zhubla jsem 8kg za půl roku spím celou noc.Naprostá 1 !!!! Cítím se velmi dobře.Doporučuji.!!

Registrovaný uživatel1. ledna 2023

Zatím nemohu hodnotit.Objednala jsem poprvé a uvidím jestli mím synům pomůže s jejich dost oslabenou imunitou.Budu hodnotit až za delší dobu az uvidím nějaké výsledky.

Zatím nic.

Registrovaný uživatel29. prosince 2022

Skvělý produkt. Moc mi pomohl.

Není k tomu více co dodat. Je prostě velice účinný.

Registrovaný uživatel29. prosince 2022

Krásné zdravé vlasy,nechty

Nemám

Vše o.k

Registrovaný uživatel29. listopadu 2022

úžasný příliv energie, výborný spánek

Registrovaný uživatel23. listopadu 2022

Vždycky mě nakopne! Co Citrokalcevit užívám (od září loňského roku)jsem nebyla vůbec nachlazená, ani nemocná