Hlavní obsah stránky

Thule Tepui Explorer Ayer 2

  • Thule Tepui Explorer Ayer 2
Thule Tepui Explorer Ayer 2

Střešní stany Thule jsou velmi oblíbeným pomocníkem při soběstačném cestování. Autostan Thule Tepui Explorer Ayer je díky svým vlastnostem ideální nejen k příležitostnému využití na dovolené, ale také k pravidelnému využívání například při pracovních cestách.

Vybrat variantu (2)

Thule Tepui Explorer Ayer 2 Grey

2 varianty pro
Thule Tepui Explorer Ayer 2

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuThule

Popis

Střešní stany Thule jsou velmi oblíbeným pomocníkem při soběstačném cestování. Autostan Thule Tepui Explorer Ayer je díky svým vlastnostem ideální nejen k příležitostnému využití na dovolené, ale také k pravidelnému využívání například při pracovních cestách. Jeho kvalitní a vysoce odolné materiály vás ochrání a udrží v bezpečí při jakémkoli počasí a v jakékoli roční době. Díky dostatečně velkému prostoru budete mít vždy zajištěno pohodlí a maximální komfort. Stan vyniká i svou praktičností – jeho složení je velmi snadné a nezabere vám více než pár minut.

Parametry

Šířka214 cm
Hloubka122 cm
Výška99 cm
Typ autostanustan na střechu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Autostany Thule