Hlavní obsah stránky

Tescoma Purity 28 x 22 cm vysoká

  • potravinová dóza Tescoma Purity 28 x 22 cm vysoká
potravinová dóza Tescoma Purity 28 x 22 cm vysoká

TESCOMA zdravá dóza do ledničky PURITY 28 x 22 cm, vysoká - Vyrobeno ze špičkového plastového materiálu určeného pro zdravotnictví a farmacii, vynikající pro hygienické uložení potravin v ledničce. Použitý materiál je neutrální, neovlivňuje kvalitu pokrmů ani při dlouhodobém skladování.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTESCOMA

Popis

TESCOMA zdravá dóza do ledničky PURITY 28 x 22 cm, vysoká - Vyrobeno ze špičkového plastového materiálu určeného pro zdravotnictví a farmacii, vynikající pro hygienické uložení potravin v ledničce. Použitý materiál je neutrální, neovlivňuje kvalitu pokrmů ani při dlouhodobém skladování. Opatřeno oboustranným dnem s výstupky proti vlhnutí potravin a zvýšeným okrajem proti vytékání. Dózy jsou vzájemně stohovatelné, jejich používání uspoří místo v lednici. Dodáváno se 2 sadami náhradních červených a zelených uzavíracích křidélek pro individuální volbu barvy.

Parametry

Objem0,47 l

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Potravinové dózy TESCOMA

Všechny potravinové dózy TESCOMA