Hlavní obsah stránky

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge Xbox One

  • hra pro Xbox One Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge Xbox One
hra pro Xbox One Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge Xbox One

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge nabídnou Želvy ninja s novou hratelností založené na klasických mechanismech bojovek, kterou přináší studio Dotemu (stojící za Streets of Rage 4) a Tribute Games. Probojujte si svou cestu skrze nádherné pixel artové prostředí a pobijte tuny různorodých nepřátel s populární partou želváků - Leonardem, Donatelem, Michelangelem a Raphaelem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMerge Games

Popis

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge nabídnou Želvy ninja s novou hratelností založené na klasických mechanismech bojovek, kterou přináší studio Dotemu (stojící za Streets of Rage 4) a Tribute Games. Probojujte si svou cestu skrze nádherné pixel artové prostředí a pobijte tuny různorodých nepřátel s populární partou želváků - Leonardem, Donatelem, Michelangelem a Raphaelem. A tentokrát se k nim přidá jako hratelná postava i Mistr Tříska a další.

Užijte si 2D beat ’em up mlátičku a poražte Trhače a jeho partu. Vyberte si svého bojovníka, používejte efektivní komba a užijte si intenzivního boje proti pestré paletě nepřátel. Dechberoucí akce nikdy nekončí. Musíte zůstat vždy na pozoru, protože Trhač a jeho Klan Noha (Foot Clan) nikdy nespí. A nejlepší na tom všem je, že můžete hrát až ve čtyřech hráčích naráz.

Staří známí záporáci se vrací, a tak se můžete těšit na Bebopa, Rocksteadyho, Trhače, Kranga a další. A je opět a jen na Želvích ninjích, aby zastavili jejich zvrhlé plány a zastavili invazi z Dimenze X. Užijte si krásnou pixel artovou grafiku s retro nádechem klasických TMNT her, která jako by přímo vypadla z osmdesátek. Každá postava, vozidlo, zbraň, předmět a pozadí jsou přímo inspirovány legendárním televizním seriálem z roku 1987. A nejen grafika, ale i odzbrojující a bezprostřední humor s akcí nabitým dobrodružstvím, jak to dobře znáte právě z obrazovek.

Hra je kompatibilní s konzolí Xbox Series X. Užijte si dokonale plynulý obraz plný detailů ve vysokém rozlišení a posuňte herní zážitek na novou úroveň.

Parametry

Žánrakční
Digitální distribucene
Podpora 4Kne
Česká lokalizacebez české lokalizace
Věk od12 roků
Hodnocení PEGI12

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné