Televizor Recenze TCL 50" QLED (50C635)

Produkt již není v prodeji

Recenze TCL 50" QLED (50C635)

Televize s chytrými funkcemi TCL 50" QLED (50C635) s úhlopříčkou 127 cm vás vtáhne do filmového světa v rozlišení 4K (3840 × 2160). Zobrazovací technologie QLED, jež obsahuje speciální vrstvu kvantových teček, zobrazí obraz s velmi vysokou svítivostí a vysokým počtem barevných odstínů. Klíčové vlastnosti - technologie obrazu: QLED - velikost televize: 50" - rozlišení TV: 4K (3840 × 2160) Televizor s úhlopříčkou 50" je ideální pro sledování ze vzdálenosti zhruba 1,6-2 m proto ji volte především do menších místností. 4K rozlišení (3840 × 2160) je ideální pro větší obrazovky.

Registrovaný uživatel21. července 2022

Kvalitní obraz i zvuk.Poměr cena výkon na úrovni.Řada nabídek k instalaci různých aplikací.

Složité nastavováni pro starší uživatele. Je nutno nastavit spoustu parametrů než se propracujete k vlastnímu spuštění programů.Po naladění programů pro satelitní sledování Skylink při jejich přepínání docházelo k výpadku programů ČT stanic.( s hlášením,že jsou šifrované).Bylo nutné provést znovu jejich naladění. Po čase se situace opakovala znovu.Došlo až k úplnému zamrznutí obrazu a programy se nedaly přepínat.Všechny tlačítka na ovladači přestaly být funkční. Exitem se nedalo vystoupit z předešlých situací,či problémů.Dokonce se televizor nadal vypnout ani hlavním vypínačem !!! Vypnutí televizoru se muselo provést vytaženim vidlice ze síťové zásuvky..Celý problém jsem řešil přes rady na internetu. Na doporučení jsem šel znovu do továrního nastavení a celý složitý proces prvotního ladění jsem začal od začátku.Programy pozemního i satelitního vysílání se podařilo naladit.bez problémů.Potíže jsou v tom,že k televizoru jsou dodány dva dálkové ovladače, které nejsou v manuálu obrazově znázorněny.Tím chybí názorný popis funkcí jednotlivých tlačítek k čemu slouží. Proto,musíte použít jejich stlačením funkci : pokus omyl. Některé po stisknutí vůbec nereagují,například tč.LIST . Problémy jsou též s nastavováním HbbTv funkci,či s aplikací účtú : iPrima. Televizor nabízí čtyři možnosti, a žádná vám neumožní se přihlásit,vždy vykazuje nějakou bezďůvodnou chybu.Takže se přes mobilní aplikaci pomocí sejmutého QR kódu, ani zadáním vygenerováno několika místního kódu nebylo možno přihlásit a umožnit sledovánívání vybraného programů. To ukazuje,že tento televizor jako novinka na trhu ještě nemá dokonale propracované softwarové vybavení,protože vykazuje tolik problémů při jeho nastavování.

Výrobci TCL televizorů této řady přišly na trh s novinkou,která má pěkný obraz i zvuk ale nemá ještě vychytány některé výše uvedené softwarové problémy,které uživatelům znepřijemňují život a nervy v jejich provozování. Proto,šli z cenou ťěchto televizorů dolů. Věřím,že se výrobci v brzké době tyto problémy podaří odstranit ke spokojenosti úživatelů těchto televizorů.

Registrovaný uživatel29. srpna 2022

Cena - výkon

Zatím jsem nenašel jak nastavit aby se po zapnutí zapnula TV a ne android s aplikacemi.

Registrovaný uživatel9. října 2022

zrcadlení mobilu, nízká cena, 5 let záruka, 2 ovladače, rychlá intuivni instalace, Android, hezký obraz. Máme už druhou takovou TV od TCL, první od 05/2022.

Nejsou.

Koupit, zejména s ohledem na 5 let záruky.

Registrovaný uživatel28. srpna 2022

Zatím spokojenost se vším

Registrovaný uživatel24. října 2022

Možnost zdarma prodloužení záruky

Obraz není vůbec plynulý ale spíše trhaný

Registrovaný uživatel4. ledna 2023

QLED - jsem si představoval na výší úrovni. Na černém pozadí se promítají červené fleky a na světlejším obraze občas proběhnou modré proužky. Tady jsem se snažil cirka týden o nastavení a vyvážení barev, ale vše marné. Ale co mě tady dostalo, tak je nastavení časovače vypnutí televize. Než se proklikáš celým systémem a dostaneš se k časovači, tak do té doby usneš.

Registrovaný uživatel12. prosince 2022
Varianta 55"