Hlavní obsah stránky

Tamron SP 35 mm f/1.8 Di VC USD pro Nikon

  • objektiv Tamron SP 35 mm f/1.8 Di VC USD pro Nikon
objektiv Tamron SP 35 mm f/1.8 Di VC USD pro Nikon

Tamron 35 mm s maximální světelností f/1.8 a systémem stabilizace VC (Vibration Compensation) pro full frame digitální zrcadlovky. Vysoká světelnost f/1.8 byla vybrána jako součást velmi náročných cílů návrhu, který zahrnoval dosažení vynikajícího optického výkonu, snížení nejbližší vzdálenosti k fotografování a integraci systému stabilizace VC.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTamron

Popis

Tamron 35 mm s maximální světelností f/1.8 a systémem stabilizace VC (Vibration Compensation) pro full frame digitální zrcadlovky. Vysoká světelnost f/1.8 byla vybrána jako součást velmi náročných cílů návrhu, který zahrnoval dosažení vynikajícího optického výkonu, snížení nejbližší vzdálenosti k fotografování a integraci systému stabilizace VC. Konstrukce objektivu, vyladěná do těch nejmenších detailů, si zachovává kompaktní rozměry pro lepší a pohodlnější manipulaci.

Parametry

Typ objektivůs pevným ohniskem
Maximální ohnisková vzdálenost35 mm
Hmotnost450 g
Minimální ohnisková vzdálenost35 mm
Průměr filtru67 mm
Makroano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Objektivy Tamron

Všechny objektivy Tamron