Hlavní obsah stránky

Suunto 9 G1 Baro

  • sporttester Suunto 9 G1 Baro
sporttester Suunto 9 G1 Baro

Sporttester ze světa outdoorových sportů, běžeckých nadšenců a profesionálních sportovců, přináší mnoho funkcí, které si zamilujete. Ultimátní hodinky s přímým managementem spotřeby baterie, FusedTrack technologií (jedinečný systém spojení GPS senzoru a akcelerometru) a dalšími funkcemi, které ocení každý sportovec.

Vybrat variantu (2)

Suunto 9 G1 Baro černý

2 varianty pro
Suunto 9 G1 Baro

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSuunto

Popis

Sporttester ze světa outdoorových sportů, běžeckých nadšenců a profesionálních sportovců, přináší mnoho funkcí, které si zamilujete. Ultimátní hodinky s přímým managementem spotřeby baterie, FusedTrack technologií (jedinečný systém spojení GPS senzoru a akcelerometru) a dalšími funkcemi, které ocení každý sportovec. Suunto 9 jsou první hodinky s vlastní přímou regulací spotřeby baterie v závislosti na druhu sportu, rychlosti a výšce. Hodinky jsou vybaveny barevným dotykovým displejem. Vedle něho však zůstává ovládání tlačítky.

Parametry

Vodotěsnost100 m
Výškoměrano
Vibracene
Měření spálených kaloriíano
Senzor tepuano
WiFine

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Sporttestery Suunto

Všechny sporttestery Suunto