Hlavní obsah stránky

Stualarm RSM100CH

  • reproduktor do auta Stualarm RSM100CH
reproduktor do auta Stualarm RSM100CH

Voděodolný zvukový systém s reproduktory pro vychutnání si poslechu hudby během jízdy na motocyklu, skútru či čtyřkolce, s možností přehrávání z USB, Bluetooth nebo AUX vstupu. Snadná instalace s možností uchycení na řídítka a jinou konstrukci motocyklu, skútru či čtyřkolku, součástí balení jsou držáky pro připevnění reproduktorů a potřebná kabeláž k montáži.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuStualarm

Popis

Voděodolný zvukový systém s reproduktory pro vychutnání si poslechu hudby během jízdy na motocyklu, skútru či čtyřkolce, s možností přehrávání z USB, Bluetooth nebo AUX vstupu. Snadná instalace s možností uchycení na řídítka a jinou konstrukci motocyklu, skútru či čtyřkolku, součástí balení jsou držáky pro připevnění reproduktorů a potřebná kabeláž k montáži. Reproduktory jsou vestavěné v plastových boxech chromové lesklé barvy s aerodynamickým tvarem

Parametry

Reproduktorový systémdvoupásmový
Maximální zatíženost400 W
Průměr reprodukoru105 mm
Produktové číslorsm100ch
Typ reproduktorůkomponentní
Citlivost50 dB
Montážní hloubka32 mm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Reproduktory do auta Stualarm

Všechny reproduktory do auta Stualarm