Hlavní obsah stránky

Strend Pro Firewood 2110245 dřevník

  • Strend Pro Firewood 2110245 dřevník
Strend Pro Firewood 2110245 dřevník

Dřevník na uskladnění dřeva s možností zakrytí polen přiloženou PE plachtou, kterou je možné spouštět podle potřeby, aby bylo dřevo chráněno proti povětrnostním vlivům. Stojan na uskladnění krbového dřeva udrží dřevo stále v suchu, protože je uloženo nad zemí, což také umožňuje cirkulaci vzduchu a proschnutí vlhkého dřeva.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuStrend Pro

Popis

Dřevník na uskladnění dřeva s možností zakrytí polen přiloženou PE plachtou, kterou je možné spouštět podle potřeby, aby bylo dřevo chráněno proti povětrnostním vlivům. Stojan na uskladnění krbového dřeva udrží dřevo stále v suchu, protože je uloženo nad zemí, což také umožňuje cirkulaci vzduchu a proschnutí vlhkého dřeva. Kovový dřevník s plachtou FireWood ocení všichni, kteří přitápí dřevem v krbu nebo kamnech. Ocelové trubky o průměru 38 mm zajistí stabilní uložení dřeva. Montážní materiál je součástí dodávky.

Parametry

Produktové číslo2110245

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Ostatní zahradní doplňky Strend Pro