Hlavní obsah stránky

Storm Vadar Blue 47069/B

  • Storm Vadar Blue 47069/B
Storm Vadar Blue 47069/B

Hodinky Storm kombinují exkluzivní design a špičkovou kvalitu, a proto si tato značka zakládá na novém neotřelém designu, nebojí se experimentu ani nabídnout skutečnou jedinečnost majiteli těchto hodinek. STORM je typickým představitelem fashion stylu, tedy ikonou stylu a osobnosti.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Hodinky Storm

Všechny hodinky Storm

Informace o výrobkuStorm

Popis

Hodinky Storm kombinují exkluzivní design a špičkovou kvalitu, a proto si tato značka zakládá na novém neotřelém designu, nebojí se experimentu ani nabídnout skutečnou jedinečnost majiteli těchto hodinek. STORM je typickým představitelem fashion stylu, tedy ikonou stylu a osobnosti. Značka STORM je oblíbená díky své jednoduchosti, čistým liniím a minimalistickému přístupu  a v tomto duchu se nese celá paleta jeho kultovních modelů, které mohou nosit jak muži, tak ženy. Ciferník analogový. Pouzdro kulaté, ocelové. Řemínek rovněž vyroben z oceli. Vodotěsnost 50 m.

Parametry

Určení hodinekpánské
Typ hodinekanalogové
Typ sklíčkaminerální
Barvamodrá
Typ řemínkuocel
Typ strojkuQuartz - baterie

Hodnocení a recenze