Strunová hlava, náhradní cívka, 2,4 mmTato náhradní cívka je určena pro strunové hlavy STIHL AutoCut 25-2 a STIHL AutoCut 27-2, které se používají u vyžínačů a křovinořezů. Její konstrukce zajišťuje delší životnost a vyšší odolnost díky kovové části, která přichází do kontaktu se zemí.
Tato náhradní cívka je určena pro strunové hlavy STIHL AutoCut 25-2 a STIHL AutoCut 27-2, které se používají u vyžínačů a křovinořezů. Její konstrukce zajišťuje delší životnost a vyšší odolnost díky kovové části, která přichází do kontaktu se zemí. Cívka je vybavena kulatou a tichou strunou o průměru 2,4 milimetrů, která je vhodná pro profesionální i běžné použití.
Výměna cívky je rychlá a jednoduchá, nevyžaduje použití nářadí. Navíjení struny se provádí lehkým poklepáním o zem, což usnadňuje práci s vyžínačem. Cívka je kompatibilní s akumulátorovými a elektrickými vyžínači STIHL, což zajišťuje široké možnosti využití.
Díky zesílené konstrukci a použití kovového krytu je cívka vhodná pro náročné úkoly, jako je odstraňování trávy a plevele na silnicích, dopravních plochách z asfaltu nebo dlažebních kostek a podél obrubníků. Je ideální pro profesionály v zahradnictví, krajinářství a komunálních službách, kteří vyžadují odolné a spolehlivé vybavení.
Cívka je dodávána s kulatou a tichou strunou, která zajišťuje efektivní a tichý provoz. Její oranžová barva usnadňuje orientaci při práci. V balení se nachází jedna cívka s kompletní strunou, připravená k okamžitému použití.