Hlavní obsah stránky

SRWH 2500 EF Dílenský pojízdný zvedák

  • SRWH 2500 EF Dílenský pojízdný zvedák
  • SRWH 2500 EF Dílenský pojízdný zvedák
SRWH 2500 EF Dílenský pojízdný zvedák

Argumenty pro nákup: Nízkoprofilový pojízdný dílenský zvedák má minimální výšku jen 85 mm - vhodný pro zvedání nizkých sportovní automobilů Dvojdílná zvedací tyč s gumovým držadlem Zvedání i spouštění vozidla se provádí zvedací tyčí Čtyři litinová kolečka, dvě říditelná Velký zvedací talíř Technické parametry: Max. nosnost: 2500 kg Min.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuUnicraft

Popis

Argumenty pro nákup: Nízkoprofilový pojízdný dílenský zvedák má minimální výšku jen 85 mm - vhodný pro zvedání nizkých sportovní automobilů Dvojdílná zvedací tyč s gumovým držadlem Zvedání i spouštění vozidla se provádí zvedací tyčí Čtyři litinová kolečka, dvě říditelná Velký zvedací talíř Technické parametry: Max. nosnost: 2500 kg Min. výška zdvihu: 85 mm Max. výška zdvihu: 455 mm Rozměry (š × v × h): 342 × 175 × 640 mm Hmotnost: 34,8 kg Nízkoprofilový pojízdný dílenský zvedák na min. výšku jen 85 mm.

Parametry

Nosnost2500 kg
Produktové číslo6201102

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Zvedáky Unicraft